• Rusza kolejna klinika stomatologii i medycyny estetycznej ESTELL (grupa enel - med), tym razem na terenie kampusu biurowego Forest w Warszawie.
  • W nowym punkcie: 4 gabinety stomatologii estetycznej oraz 3 gabinety medycyny estetycznej.
  • Od 15 marca na pacjentów czekać będzie także 11 gabinetów konsultacyjnych oraz 3 gabinety pielęgniarskie enel - med.  

Nowy oddział Forest o pow. ok. 700 mkw. zlokalizowany został na pierwszym piętrze biurowca na styku Żoliborza, Śródmieścia i Woli. Nowoczesny oddział zastąpi placówkę enel-med funkcjonującą do tej pory w pobliskim centrum handlowym Westfield Arkadia. Oddział Arkadia powróci po remoncie w nowej odsłonie w ostatnim kw. 2022 r.

enel med Forest: 4 gabinety stomatologiczne

Na parterze budynku Forest gabinety otworzy klinika stomatologii  i medycyny estetycznej ESTELL, wchodząca w skład Grupy enel - med. Oferuje ona usługi komercyjne z zakresu kosmetologii, medycyny i stomatologii estetycznej, kierując się w stronę potrzeb zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

W nowym punkcie znajdzie się 7 gabinetów – 4 gabinety stomatologii estetycznej oraz 3 gabinety medycyny estetycznej. Będzie to druga placówka marki Estell w Warszawie.

Pacjenci enel-med oraz kliniki Estell będą mogli skorzystać z miejsc parkingowych na poziomie -1.

enel med Forest: 14 gabinetów lekarskich

W oddziale Forest od 15 marca na pacjentów czekać będzie 11 gabinetów konsultacyjnych oraz 3 gabinety pielęgniarskie, w tym jeden zabiegowy. Będzie można skorzystać z usług: internisty, alergologa, ortopedy, kardiologa, okulisty, ginekologa, dermatologa, laryngologa, psychologa, chirurga ogólnego i naczyniowego oraz neurologa.

Dostępne będą również konsultacje u lekarza medycyny pracy oraz wykonanie badań diagnostycznych.

enel - med badania diagnostyczne i laboratoryjne

Oferta oddziału obejmie także punkt pobrań do badań laboratoryjnych, a także podstawowe badania diagnostyczne takie jak: badania ginekologiczne i położnicze, EKG oraz USG. W oddziale Forest będzie można wykonać szczepienia, testy na przeciwciała Sars-CoV-2 oraz zrealizować pakiet zdrowotny „post-COVID”.

enel - med bliżej pacjentów

- Przeniesienie oddziału do jednej z najbardziej ekologicznych przestrzeni biurowych w Polsce to znak, że wciąż rozwijamy w sposób dynamiczny i modernizujemy naszą sieć. To także oznaka, że znamy miasto i nadążamy za jego transformacją. Jako dostawca usług medycznych dla wielu firm, w tym liderów rynkowych, chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów, dlatego nasz nowy punkt został zlokalizowany na terenie kampusu biurowego w jednym z najprężniej rozwijających się zakątków Warszawy. Tradycyjnie do dyspozycji naszych pacjentów przekazujemy podziemne miejsca parkingowe  – powiedział Jacek Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego enel med.

Dopełnieniem oferty medycznej enel-med w tej części Warszawy będzie otwarcie w trzecim kwartale bieżącego roku placówki w CH Klif.