• Stern Weber Polska organizuje Dni Targowe, zaplanowane w okresie 23 - 25 marca w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie
  • Najważniejszym wydarzeniem 2023 r. będzie otwarcie nowej części siedziby firmy, której budowa ruszyła w połowie 2022 r. Oficjalne zakończenie inwestycji planowane jest na jesień 2023 r.
  • Rok 2022 okazał się dla SWP rekordowy – 845 sprzedanych unitów

Dni Targowe Stern Weber Polska

Stern Weber Polska organizuje Dni Targowe Stern Weber Polska, zaplanowane w okresie 23 - 25 marca w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie.

Dni Targowe Stern Weber Polska to kameralne wydarzenie skierowane do lekarzy dentystów oraz wszystkich właścicieli i menedżerów klinik stomatologicznych, chcących skorzystać z indywidualnego wsparcia zakupowego.

Organizatorzy Dni Targowych Stern Weber Polska przygotowali tzw. pakiet promocyjny - oprócz pizzy z pieca opalanego drewnem, kawy serwowanej przez baristę, czy zestawu upominków, osoby przybywające spoza Warszawy mogą liczyć na darmowy nocleg w hotelu tuż obok siedziby Stern Weber Polska oraz na darmowe bilety do teatru, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt w Warszawie.

Z okazji 30-lecia marki Stern Weber w Polsce, wszystkie osoby odwiedzające wydarzenie będą mogły liczyć na przygotowane dedykowane rabaty.

- Wciąż mamy w naszym portfolio lekarzy, którzy współpracują z nami w zasadzie od momentu sprzedaży pierwszych unitów Stern Weber w Polsce. Coraz częściej do Stern Weber Polska trafiają dzieci naszych klientów sprzed kilkunastu lat. To wyjątkowe uczucie – zapewnia Krzysztof Błażejczyk, prezes zarządu i założyciel Stern Weber Polska.

Więcej informacji oraz zgłoszenia

 

Stała ekspozycja unitów oraz urządzeń radiologicznych

Stern Weber Polska prowadzi jedną z największych w Europie stałych ekspozycji unitów oraz urządzeń radiologicznych. Wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć 18 unitów w różnych konfiguracjach, jak również tomografy, pantomografy , aparaty punktowe, autoklawy czy pełną ofertę mikroskopów Carl Zeiss.

Ekspozycja Stern Weber Polska dostępna jest dla wszystkich osób, chcących sprawdzić w warunkach zbliżonych do pracy w gabinecie stomatologicznym urządzenia z portfolio firmy. Odwiedzając ekspozycję, można również porozmawiać ze specjalistami, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zaproponują doradztwo zakupowe.

Podczas jednej wizyty istnieje możliwość spotkania zarówno z ekspertami specjalizującymi się w kwestii montażu i konserwacji urządzeń, jak również przygotowania projektu osłon stałych czy finansowania zakupu urządzeń.

- Chcemy oferować możliwość jak najlepszych warunków do wyboru sprzętu nie tylko w okresie dedykowanych wydarzeń, ale przez cały rok. Na terenie naszej siedziby znajduje się parking z miejscami dostępnymi dla wszystkich gości, co dodatkowo wpływa na wygodę osób odwiedzających ekspozycję Stern Weber Polska - wskazuje Krzysztof Błażejczyk.

Współpraca z WUM

Kolejną inicjatywą Stern Weber Polska jest fakultet dla studentów IV roku kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego: “Zasady prowadzenia praktyki stomatologicznej”. Swoją wiedzą w ciągu 15 godzin uczelnianych podzielą się ekspertki i eksperci Stern Weber Polska. Zakres tematyczny będzie obejmował zasady doboru i konserwacji sprzętu, finansowanie, projekty gabinetów czy praktyczne aspekty otwierania gabinetów stomatologicznych.

- Fakultet dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to unikatowy projekt nie tylko na skalę kraju, ale nawet i Europy. Nikt w Polsce wcześniej nie podjął się takiego zadania – podzielimy się ze studentami naszą najlepszą wiedzą, związaną z zasadami otwierania i prowadzenia gabinetów stomatologicznych. Już nie możemy się doczekać realizacji przygotowanych przez nas wykładów - wyjaśnia Krzysztof Błażejczyk.

Rozbudowa siedziby Stern Weber Polska

Najważniejszym wydarzeniem tego roku będzie otwarcie nowej części budynku, której budowa ruszyła w połowie 2022 r. Oficjalne zakończenie budowy planowane jest na jesień 2023 r. Firma wzbogaci się o kolejne 660 mkw. Siedziba Stern Weber Polska wraz z przestrzenią magazynową oraz biurową liczyć będzie łącznie ponad 2 tys. mkw.

 

Potencjał Stern Weber Polska

Stern Weber Polska to dystrybutor unitów dentystycznych, a także aparatów RTG, autoklawów oraz wszelkich elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych. W portfolio firmy można znaleźć urządzenia włoskiej grupy Cefla, która jest producentem unitów takich marek jak Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom oraz NewTom czy MyRay w obszarze radiologii.

Firmę tworzy ponad 150 autoryzowanych serwisantów w całej Polsce oraz zespół 70 ekspertów, którzy służą doradztwem nie tylko w obszarze doboru sprzętu czy jego konserwacji, ale również finansowania inwestycji, projektów gabinetów oraz testów specjalistycznych aparatów RTG.

Rok 2022 okazał się dla firmy rekordowy – dokładnie 845 sprzedanych unitów.

 Krzysztof Błażejczyk rozpoczynał działalność od kilkuosobowego zespołu i wynajmowanych przestrzeni w różnych częściach Warszawy - przełomowy okazał się 2013 r., gdy siedziba Stern Weber Polska przeniosła się do własnego budynku przy ulicy Kosmatki 26 w warszawskim Wawrze. 

Kolejnym krokiem było włączenie Stern Weber Polska do grupy Cefla w marcu 2020 r.

Przez 30 lat w Polsce sprzedało się ponad 10 tys. unitów marki Stern Weber oraz pozostałych marek z grupy Cefla (Anthos, Castellini, Mocom). Dzięki temu Stern Weber Polska (jako dystrybutor) jest aktualnie jedną z bardziej rozpoznawalnych marek wyposażających gabinety stomatologiczne  w Polsce.