• PZU Zdrowie uruchomiło w Krakowie centrum medyczne (w Regent Office). To największa placówka operatora medycznego w tym mieście
 • W tym przedsięwzięciu uczestniczyli m.in.: Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska, urząd miasta i urząd marszałkowski
 • W Krakowie działa pięć placówek i pracowni diagnostycznych PZU Zdrowie. Operator współpracuje także z blisko 50 placówkami partnerskimi w tym mieście

Stomatologia w centrum medycznym w Regent Office  

Centrum medyczne w Regent Office to piąta i największa placówka operatora medycznego w Krakowie uruchomiona przez PZU Zdrowie. 

- Cieszę się, że po sześciu miesiącach znowu zawitaliśmy do Krakowa. Konsekwentnie rozwijamy naszą sieć medyczną i dzisiaj otwieramy piątą i największą placówkę PZU Zdrowie w tym mieście. Dziękuję za obecność i dobrą współpracę naszym partnerom instytucjonalnym – przedstawicielom Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej, Wojska Polskiego, urzędu miasta i urzędu marszałkowskiego – powiedziała podczas powitania gości Karolina Helmin-Biercewicz, członek Zarządu PZU Zdrowie.

– Motywujecie nas do tego, aby tworzyć nowe placówki medyczne. Naszym celem jest właśnie to, aby być bliżej naszych pacjentów, a sukcesem, że chcecie do nas przychodzić. Życzę wszystkim, abyście zawsze wychodzili stąd z uśmiechem i przede wszystkim zdrowi – podkreślił Ernest Podgórski, wiceprezes Zarządu PZU Zdrowie.

- Placówka jest usytuowana w butikowej nieruchomości w samym sercu Krakowa. To 1100 mkw., na których mieszczą się 24 gabinety, w tym 3 gabinety stomatologiczne, a także kardiologiczne, zabiegowe oraz pracownia USG i RTG – wyjaśniła Monika Łopuszko, dyrektor operacyjna.

– Minęło pół roku od otwarcia placówki medycznej PZU Zdrowie przy ul. Niskiej do otwarcia centrum medycznego przy ul. Prądnickiej. To był czas intensywnej pracy. Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w tworzenie tego miejsca oraz pracownikom, którzy na co dzień będą tu dbać o pacjentów – dodała Agnieszka Sak-Ciężadło, dyrektor Regionu Kraków.

W ofercie Centrum Medycznego PZU Zdrowie Kraków Prądnicka jest szeroki zakres porad medycznych m.in z zakresu: alergologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, dermatologii, endokrynologii, ginekologii, interny, kardiologii, laryngologii, medycyny pracy, neurologii, okulistyki, ortopedii, urologii

Zakres leczenia w gabinetach stomatologicznych  

Leczenie stomatologiczne w tym miejscu obejmuje:

 • endodoncję;
 • higienizację;
 • implantologię;
 • leczenie pod mikroskopem;
 • pedodoncję;
 • periodontologię;
 • stomatologię zachowawczę;
 • zabiegi chirurgiczne (diagnostyka i drobne zabiegi);
 • radiografię.

Z usług placówki mogą korzystać zarówno pacjenci z pakietami PZU Zdrowie, jak i bez. 

Potencjał PZU Zdrowie

W Krakowie działa już kilka własnych placówek i pracowni diagnostycznych PZU Zdrowie – przy ul. Niskiej, Kotlarskiej, Conrada i Kalwaryjskiej. Operator współpracuje także z blisko 50 placówkami partnerskimi w tym mieście.


 PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. W sieci medycznej PZU Zdrowie jest: 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne.

PZU Zdrowie zapewnia opiekę zdrowotną w formie ubezpieczeń i abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych.

 zdjęcia: PZU Zdrowie