PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Nowa lecznica Medicover Stomatologia i Dental Sense w warszawskim Koneserze

Autor: miro • Źródło: ms
18-03-2021, 12:01
Nowa lecznica Medicover Stomatologia i Dental Sense w warszawskim Koneserze Medicover Stomatologia - Dental Sense (fot. archiwum)
Od 6 kwietnia 2021 r. zacznie funkcjonować w Centrum Praskim Koneser na warszawskiej Pradze lecznica stomatologiczna, będąca efektem połączenia sił Medicover Stomatologia i centrów stomatologicznych Dental Sense.

Po raz pierwszy Medicover Stomatologia, wraz z przejętym podmiotem (Dental Sense) - otwierają wspólne centrum.

Nowe centrum będzie funkcjonowało pod marką Dental Sense. Dotychczas pod szyldem Dental Sense działały dwa centra stomatologiczne zlokalizowane w Gdańsku, które w wyniku akwizycji w październiku 2020 r. dołączyły do sieci Medicover Stomatologia.

- Medicover Stomatologia od lat buduje silną sieć centrów stomatologicznych. Dziś chcemy się pozycjonować jako innowator zmieniający i kształtujący rynek stomatologiczny w Polsce. Otwarcie centrum w kompleksie Koneser na warszawskiej Pradze to nowy rozdział w naszej strategii, bo po raz pierwszy łączymy wspólnie siły z pozyskanym partnerem - komentuje Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

Centra Dental Sense kojarzone są z nazwiskiem współzałożyciela, Łukasza Lassmanna, specjalisty w stomatologii estetycznej, protetyce i kompleksowej rekonstrukcji zgryzu. To lecznice, które oferują dostęp do szerokiego zakresu zabiegów dentystycznych pod jednym dachem: leczenie kanałowe, implanty, protetyka i stomatologia estetyczna np. odbudowa kompozytowa zębów - bonding.

Nadzór merytoryczny nad projektem będzie sprawował lek. dent. Łukasz Lassmann, a liderem medycznym będzie lek. dent. Błażej Derda – protetyk, szkolony zgodnie ze standardem Master Level.

- Cieszymy się, że Medicover Stomatologia stawia na długofalowy rozwój Dental Sense i dalej inwestuje w tę markę. Dzięki decyzji o wspólnym utworzeniu nowego centrum pod szyldem Dental Sense w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, inwestor - partner daje nam możliwość świadczenia kompleksowych usług stomatologicznych w nowej, wyjątkowej lokalizacji - przy zachowaniu niezmiennie wysokiego poziomu usług oraz z poszanowaniem naszego dorobku i tożsamości - komentuje lek. dent. Łukasz Lassmann, współzałożyciel Dental Sense i szef zespołu medycznego.

W nowopowstałym centrum Łukassz Lassmann będzie prowadził także szkolenia dla stomatologów w ramach programu szkoleniowego Master Level, którego jest koordynatorem merytorycznym. Master Level to szkolenia dla dentystów z zakresu m.in.: fizjoterapii stomatologicznej, okluzji, preparacji i wewnątrzustnej fotografii oraz planowania leczenia.

Medicover Stomatologia posiada ponad 50 nowoczesnych centrów, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych.

Oferta Medicover Stomatologia obejmuje usługi z zakresu m.in.: stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki, ortodoncji czy stomatologii dziecięcej. Stomatologia w Medicover dostępna dla pacjentów zarówno w ramach abonamentów medycznych, jak i na zasadzie płatności za pojedyncze usługi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH