PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Na Dolnym Śląsku powiedzą jak składać wnioski o unijne dofinansowanie

Autor: miro • Źródło: ms
12-12-2013, 07:59
Na Dolnym Śląsku powiedzą jak składać wnioski o unijne dofinansowanie Na Dolnym Śląsku powiedzą jak składać wnioski o unijne dofinansowanie (foto: sxc,hu)
Dolnośląska Izba Lekarska podpisała z Centrum Doradztwa i Rozwoju Kompetencji porozumienie, w wyniku którego członkowie DIL mogą skorzystać z bezpłatnego eksperckiego wsparcia w zakresie informacji o preferencyjnych źródłach finansowania projektów ze środków UE.

Istnieje także możliwość uzyskania bezpłatnej wstępnej weryfikacji możliwości ubiegania się o preferencyjne źródła finansowania projektów.

Strony porozumienia uzgodniły, że ekspert oddelegowany przez Centrum Doradztwa i Rozwoju Kompetencji będzie przyjmował interesantów w środy w siedzibie DIL przy ul. Kazimierz Wielkiego 45 we Wrocławiu, w godz. 13.00 do 16.00.

Centrum Doradztwa i Rozwoju Kompetencji współpracuje z ekspertami i podmiotami, które od lat zaangażowane są w procesy integracji Polski z Unią Europejską. CDRK specjalizuje się w projektach i programach współfinansowanych ze środków Funduszy Strukturalnych.

Specjaliści z CDRK przygotują:
- niezbędną dokumentację towarzyszącą np. wniosek o dofinansowanie i studium wykonalności;
- pomogą w prawidłowym rozliczeniu przedsięwzięcia;
- zorganizują szkolenia wspierające rozwój kompetencji kadry zarządzającej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH