• Miss Polonia Krystyna Sokołowska promuje profilaktykę stomatologiczną i możliwości nowoczesnej stomatologii sygnowane przez Corten Dental Elite
  • Z Corten Dental Elite współpracuje dr Paulo Malo, światowej sławy implantolog, twórca techniki pozwalającej na pełną odbudowę uzębienia na implantach w 1 dzień
  • Klinika stomatologiczna Corten Dental Elite mieści się w kamienicy na warszawskiej Woli przy ul. Młynarskiej 26/28   

Miss Polonia twarzą Corten Dental Elite

Polska gwiazda promuje dbanie o zdrowy i estetyczny uśmiech oraz wspólnie z zespołem Corten Dental Elite przybliża nowoczesne metody pozwalające uzyskać zdrowy, piękny uśmiech.

Miss Polonia wspólnie z zespołem Corten Dental Elite promuje profilaktykę stomatologiczną, która w formule „must have” dotyczy osób świadomie dbających o swoje zdrowie. Przybliża także swoim fanom możliwości nowoczesnej stomatologii, jakie oferuje Corten Dental Elite.

Krystyna Sokołowska tak opisuje swój pierwszy kontakt z Corten Dental Elite:

Czy można iść do dentysty bez strachu i obaw? Oczywiście! Pamiętam jak jeszcze niedawno odwlekałam wizytę u dentysty, aż nie dałam radę wytrzymać z bólu. Teraz dzięki Corten Dental Elite zmieniłam nastawienie. Miejsce jest bardzo profesjonalne, nowoczesne i czyste na co zwracam dużą uwagę. Dzięki bardzo miłej atmosferze, którą tworzą pracownicy wchodzisz i wychodzisz zadowolony i uśmiechnięty. 

Dr Paulo Malo współpracuje z Corten Dental Elite  

Z Corten Dental Elite współpracuje dr Paulo Malo, światowej sławy implantolog, twórca techniki pozwalającej na pełną odbudowę uzębienia na implantach w 1 dzień. Jest to możliwe dzięki opatentowanej przez niego metodzie odbudowy uzębienia na implantach All-on-4®.

Corten Dental Elite  ma bardzo mocny zespół medyczny ze specjalistą protetykiem Agnieszką Sikorą na czele, oraz międzynarodową kadrą lekarską m.in. z Portugalii i Ukrainy.

Specjalizacja Corten Dental Elite 

Lekarze Corten Dental Elite specjalizują się nie tylko w zaawansowanym leczeniu stomatologicznym, ale także w stomatologii estetycznej. Wykonują zabiegi pozwalające w szybki i komfortowy sposób osiągnąć efekt idealnie prostych i białych zębów tzw. „Hollywood Smile”.

Klinika stomatologiczna Corten Dental Elite mieści się w kamienicy w Warszawie przy ul. Młynarskiej 26/28 (Wola). Wyjątkowo urządzone przez firmę wnętrza kliniki i gabinetów zachęcają, aby odwiedzić to miejsce. 

Corten Dental Elite oferuje leczenie m.in. w zakresie:

  • implantologii
  • protetyki
  • nowoczesnej ortodoncji
  • stomatologii ogólnej
  • endodoncji
  • chirurgii stomatologicznej