PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Miss Polonia ambasadorką Corten Dental Elite

Autor: miro • Źródło: mat. pras.
17-11-2022, 15:29
Miss Polonia ambasadorką Corten Dental Elite Krystyna Sokołowska, miss Polonia 2022 ambasadorką Corten Dental Elite Fot, Corten Dental
Krystyna Sokołowska, Miss Polonia 2022 została ambasadorką centrum stomatologicznego Corten Dental Elite na warszawskiej Woli.
  • Miss Polonia Krystyna Sokołowska promuje profilaktykę stomatologiczną i możliwości nowoczesnej stomatologii sygnowane przez Corten Dental Elite
  • Z Corten Dental Elite współpracuje dr Paulo Malo, światowej sławy implantolog, twórca techniki pozwalającej na pełną odbudowę uzębienia na implantach w 1 dzień
  • Klinika stomatologiczna Corten Dental Elite mieści się w kamienicy na warszawskiej Woli przy ul. Młynarskiej 26/28   

Miss Polonia twarzą Corten Dental Elite

Polska gwiazda promuje dbanie o zdrowy i estetyczny uśmiech oraz wspólnie z zespołem Corten Dental Elite przybliża nowoczesne metody pozwalające uzyskać zdrowy, piękny uśmiech.

Miss Polonia wspólnie z zespołem Corten Dental Elite promuje profilaktykę stomatologiczną, która w formule „must have” dotyczy osób świadomie dbających o swoje zdrowie. Przybliża także swoim fanom możliwości nowoczesnej stomatologii, jakie oferuje Corten Dental Elite.

Krystyna Sokołowska tak opisuje swój pierwszy kontakt z Corten Dental Elite:

Czy można iść do dentysty bez strachu i obaw? Oczywiście! Pamiętam jak jeszcze niedawno odwlekałam wizytę u dentysty, aż nie dałam radę wytrzymać z bólu. Teraz dzięki Corten Dental Elite zmieniłam nastawienie. Miejsce jest bardzo profesjonalne, nowoczesne i czyste na co zwracam dużą uwagę. Dzięki bardzo miłej atmosferze, którą tworzą pracownicy wchodzisz i wychodzisz zadowolony i uśmiechnięty. 

Dr Paulo Malo współpracuje z Corten Dental Elite  

Z Corten Dental Elite współpracuje dr Paulo Malo, światowej sławy implantolog, twórca techniki pozwalającej na pełną odbudowę uzębienia na implantach w 1 dzień. Jest to możliwe dzięki opatentowanej przez niego metodzie odbudowy uzębienia na implantach All-on-4®.

Corten Dental Elite  ma bardzo mocny zespół medyczny ze specjalistą protetykiem Agnieszką Sikorą na czele, oraz międzynarodową kadrą lekarską m.in. z Portugalii i Ukrainy.

Specjalizacja Corten Dental Elite 

Lekarze Corten Dental Elite specjalizują się nie tylko w zaawansowanym leczeniu stomatologicznym, ale także w stomatologii estetycznej. Wykonują zabiegi pozwalające w szybki i komfortowy sposób osiągnąć efekt idealnie prostych i białych zębów tzw. „Hollywood Smile”.

Klinika stomatologiczna Corten Dental Elite mieści się w kamienicy w Warszawie przy ul. Młynarskiej 26/28 (Wola). Wyjątkowo urządzone przez firmę wnętrza kliniki i gabinetów zachęcają, aby odwiedzić to miejsce. 

Corten Dental Elite oferuje leczenie m.in. w zakresie:

  • implantologii
  • protetyki
  • nowoczesnej ortodoncji
  • stomatologii ogólnej
  • endodoncji
  • chirurgii stomatologicznej

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Digital Smile Design   Corten Medic  

POLECAMY W SERWISACH