PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Medicover Stomatologia wprowadza telekonsultacje

Autor: miro • Źródło: ms
19-03-2020, 09:28
Medicover Stomatologia wprowadza telekonsultacje Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Medicover Stomatologia uruchomił dla pacjentów telekonsultacje z dentystami. Usługa eDentysta pozwala uzyskać potrzebną poradę bez wychodzenia z domu.

Konsultacje stomatologiczne udzielane są za pośrednictwem formularza.

W ramach porady telefonicznej lekarz dentysta przeprowadzi wywiad stomatologiczny, na podstawie którego może udzielić wstępnych zaleceń lekarskich. W szczególnych przypadkach może wystawić e-receptę lub skierować na dodatkowe badania, jeśli zachodzi taka potrzeba.

W trakcie wywiadu lekarskiego może się jednak okazać, że niezbędna będzie wizyta stacjonarna, bez której nie będzie możliwe postawienie prawidłowej diagnozy i dobranie leczenia.

Jeśli pacjent wcześniej wykonywał badania w centrum Medicover Stomatologia, lekarz dentysta będzie miał pełny wgląd w wyniki i historię leczenia, co ułatwi diagnozę.

W przypadku pilnej potrzeby zdrowotnej lekarz skieruje pacjenta do gabinetu stomatologicznego, który pełni dyżur bólowy.

- Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów i pracowników jest dla nas absolutnym priorytetem. Obecnie wszystkim pacjentom, którzy w tym szczególnym czasie potrzebują pilnej pomocy dentystycznej, zapewniamy dyżury w zakresie leczenia doraźnego w wyznaczonych centrach stomatologicznych. Chcemy dawać naszym pacjentom pewność, że nawet w trudnych sytuacjach mogą polegać na nas i na naszych specjalistach - mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

Usługa eDentysta Medicover Stomatologia jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Lista dyżurujących gabinetów Medicover Stomatologia dostępna jest na stronie lub pod telefonem infolinii 500 900 603.

Centra Medicover Stomatologia działają zgodnie z procedurami bezpieczeństwa epidemiologicznego i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Medicover   telemedycyna   COVID-19  

POLECAMY W SERWISACH