PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Medicover Stomatologia w Quattro Business Park w Krakowie

Autor: miro • Źródło: ms
01-12-2021, 08:58
Medicover Stomatologia w Quattro Business Park w Krakowie Quattro Business Park w Krakowie (fot. Buma)
Medicover uruchomi w Quattro Business Park w Krakowie centrum stomatologiczne w konwencji Rytuał Uśmiechu.
  • "Rytuał Uśmiechu" wkracza do Quattro Business Park w Krakowie.
  • Począwszy od czerwca 2021 r., każde nowe centrum stomatologiczne działające pod szyldem Medicover Stomatologia funkcjonuje w „Rytuale Uśmiechu”, specjalnie stworzonym koncepcie, nad którym pracowano przez ostatnie miesiące.
  • Przedstawiamy nową wizję rozwoju dentystyki w Polsce. To odważny kierunek, na który decydujemy się jako pierwsi na rynku – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

- Format, w jakim funkcjonować będzie nowe centrum Medicover Stomatologia przez ostatnie miesiące testowaliśmy w Warszawie, na Placu Konstytucji, gdzie z końcem 2020 r. powstała flagowa lokalizacja w tym koncepcie. Teraz pora, aby nowa wizja stomatologii zagościła także w Krakowie – informowała Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover.

Powierzchnia wynajęta przez Medicover w Quattro Business Park zwiększy się do 1,1 tys. mkw.

Jednocześnie w tym samym miejscu uruchomiony ma być salon Medicover Optyk zapewni trzy profesjonalnie wyposażone gabinety optometryczne, najnowocześniejszy sprzęt do badania wzroku oraz szeroką ofertę okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych światowych marek.

Complete Smile Check

Co koncept „Rytuału Uśmiechu” oznacza w praktyce? Rozwój nowych lokalizacji Medicover Stomatologia jest oparty na kilku filarach.

Przede wszystkim pacjenci zyskują dostęp do Complete Smile Check, nowoczesnego podejścia do diagnostyki przedzabiegowej, która obejmuje nie tylko RTG pantomograficzne, ale także m.in. skanowanie 3D jamy ustnej, dokumentację fotograficzną czy konsylium ekspertów z różnych dziedzin stomatologii.

Holistyka i customer service

Nowe ujęcie ma zapewnić też standard customer service. Pacjentom już od pierwszej wizyty przydzielony zostanie osobisty opiekun, który wspierać będzie leczoną osobę na każdym etapie realizacji planu leczenia.

Ośrodki cechuje także holistyczne podejście do leczenia jamy ustnej, a co za tym idzie: najszerszy na rynku dostęp do usług nie tylko stomatologicznych, ale także medycznych, w tym do fizjoterapii – kluczowej m.in. w terapii bruksizmu i schorzeniach stawu skroniowo-żuchwowego. Oznacza to, że w centrach Medicover Stomatologia pacjent będzie mógł przejść pełną metamorfozę uśmiechu, mając do dyspozycji specjalistów wszystkich dziedzin współczesnej dentystyki.

Psychologia wnętrza

Jednak nie tylko aspekty medyczne mają odegrać ważną rolę w nowym koncepcie, ale również szeroko pojęta psychologia wnętrza. Jednym z fundamentów rozwoju centrów jest ich design. Tutaj Medicover Stomatologia stawia na współpracę z architektami, którzy znani są chociażby z projektu popularnej sieci kawiarni. To celowy zabieg. Koncepcja nowych centrów zakłada bowiem odejście od stricte medycznych wnętrz na rzecz wyciszających przestrzeni zapewniających komfort emocjonalny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH