PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Medicover Stomatologia w Fabryce Norblina

Autor: miro • Źródło: ms
31-08-2021, 07:55
Medicover Stomatologia w Fabryce Norblina Zieleń w Fabryce Norblina (fot. mat. prasowe)
Medicover uruchomi centrum stomatologiczne w Fabryce Norblina na warszawskiej Woli.
  • Ósme centrum stomatologiczne Medicover powstaje w rewitalizowanej warszawskiej Fabryce Norblina.
  • Od 2021 r. wszystkie nowe centra stomatologiczne Medicover, w tym również centrum w Fabryce Norblina, otwierane są w tzw. Rytuale Uśmiechu.

Centrum stomatologiczne usytuowane jest na pow. 617 mkw. na I piętrze budynku Plater. Tworzy je kilkanaście gabinetów dentystycznych.

Nowa klinika pod szyldem Medicover Stomatologia będzie ósmym centrum stomatologicznym sieci w stolicy.

Usługi stomatologiczne centrum Medicover w Fabryce Norblina

Zakres oferowanych usług to m.in. stomatologia dziecięca i zachowawcza, higienizacja jamy ustnej, leczenie ubytków, wybielanie zębów, implantologia i protetyka, zabiegi chirurgii stomatologicznej oraz leczenie chorób przyzębia.

Medicover Stomatologia zaoferuje także pełną diagnostykę radiologiczną poprzedzającą rozpoczęcie leczenia. Zapewnione zostanie również wsparcie lekarzy specjalizujących się w stomatologii estetycznej.

W centrum dentystycznym można będzie korzystać także z porad i leczenia ortodontycznego.

Centra Medicover w Rytuale Uśmiechu

Sieć Medicover posiada 56 centrów dentystycznych. Gabinety zlokalizowane są w największych miastach na terenie całej Polski.

Od 2021 r. wszystkie nowe centra stomatologiczne, w tym również centrum w Fabryce Norblina, otwierane są w tzw. Rytuale Uśmiechu. Koncept ten uwzględnia m.in. niestandardowy dla gabinetów dentystycznych projekt wnętrz, który zakłada odejście od stricte medycznych aranżacji na rzecz wyciszających przestrzeni zapewniających komfort emocjonalny.

W ramach Rytuału Uśmiechu sieć proponuje również holistyczne podejście do leczenia i udostępnianie pacjentom usług m.in. fizjoterapeuty żuchwy i szczęki, nowatorski standard obsługi klienta. Każdy z pacjentów otrzymuje osobistego opiekuna, który wspiera go na każdym etapie realizacji planu leczenia.

Finał rewitalizacji Fabryki Norblina

Trwająca od listopada 2018 r. rewitalizacja Fabryki Norblina na warszawskiej Woli dobiega końca. Na terenie pofabrycznego kompleksu o pow. ponad 65 tys. mkw. (41 tys. mkw. - powierzchnie biurowe klasy A+ oraz 24 tys. mkw. – placówki rozrywkowe, kulturalne, gastronomiczne, usługowe oraz handlowe).

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH