PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Medicover Stomatologia: nowe centrum w Łodzi

ms
29-01-2019, 11:23
Medicover Stomatologia: nowe centrum w Łodzi Medicover Stomatologia rośnie w Łodzi (foto: archiwum)
18 lutego 2019 r. Medicover Stomatologia uruchomi centrum lecznicze w Łodzi, w którym w znieczuleniu ogólnym będą mogli być leczeni m.in. pacjenci z dentofobią. Łódzkie centrum to siedem gabinetów stomatologicznych oraz specjalny pokój wybudzeń. Pacjenci będą mogli korzystać z leczenia: implantologicznego, ortodontycznego, protetycznego, endodoncji oraz stomatologii estetycznej i dziecięcej.

- Wiemy, że wśród naszych pacjentów są również tacy, którzy borykają się z problemem dentofobii. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom oferujemy możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym pod narkozą. Jego wykonanie poprzedzone jest kwalifikacją lekarza i wywiadem medycznym prowadzonym przez anestezjologa. Pacjent, który poddaje się leczeniu w tej formie, siada na fotelu dentystycznym, zasypia, a następnie budzi się już po wykonaniu zabiegu w wygodnym pokoju wybudzeń i wraca do domu Znieczulenie ogólne będzie wykonywane u osób dorosłych i dzieci powyżej piątego roku życia – mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.

Nowa placówka będzie oferować pełen zakres usług stomatologicznych, w tym również leczenie implantologiczne, ortodontyczne, protetyczne, endodoncję oraz stomatologię estetyczną oraz dziecięcą. Pacjenci będą mieć dostęp do pełnej diagnostyki w oparciu o nowoczesny sprzęt. Wśród nich są skaner wewnątrzustny oraz mikroskop wizyjny, który umożliwia przekazywanie obrazu na urządzenia zewnętrzne.

- Każdy pacjent ze specjalistycznym planem leczenia otrzymuje w naszych centrach pomoc w koordynacji procesu i planowaniu wizyt. Wiemy, że często od tego rodzaju wsparcia zależy zaangażowanie pacjenta i skuteczność leczenia - dodaje Wioletta Januszczyk.

Medicover Stomatologia posiada 118 gabinetów dentystycznych w 27 lokalizacjach. Nowe centrum w Łodzi zlokalizowane będzie przy al. Rydza-Smigłego 20, w pobliżu skrzyżowania z ul. Milionową. Dla pacjentów będzie dostępne od 18 lutego 2019 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentofobia   Medicover Stomatologia  

POLECAMY W SERWISACH