PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Medicover Stomatologia nabiera tempa

ms
24-11-2020, 07:56
Medicover Stomatologia nabiera tempa Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia (fot. archiwum)
Zaledwie tydzień minął od uruchomienia przez Medicover Stomatologia lecznicy przy Placu Konstytucji w Warszawie a już rozpoczęło pracę kolejne centrum przy Placu Brama Portowa 1 w Szczecinie (23 listopada 2020 r.).

Medicover Stomatologia prowadzi w Szczecinie lecznicę przy ul. Malczewskiego. W nowym centrum, przy Placu Brama Portowa 1, funkcjonuje 6 gabinetów, w tym jeden, w którym mogą być realizowane zabiegi w znieczuleniu ogólnym.

W 2020 r. Medicover uruchomił pięć centrów stomatologii, zlokalizowanych m.in. w: Rzeszowie, Szczecinie i Warszawie (łącznie 35 gabinetów). Sieć gabinetów stomatologicznych z logiem Medicover Stomatologia to 45 centrów stomatologii i ponad 200 gabinetów. 

W nowo uruchomionym centrum stomatologicznym dostępna jest pełna diagnostyka RTG, prowadzone są: stomatologia zachowawcza (ogólna), leczenie pod mikroskopem, cyfrowe skanowanie uśmiechu, fizjoterapia stomatologiczna, a więc leczenie zaburzeń w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego. W ofercie kliniki znajduje się stomatologia dziecięca. W centrum przyjmują lekarze mówiący w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

– Z radością obserwujemy wypełnione kalendarze naszych lekarzy dentystów i stomatologów w Centrum Medycznym Stomatologia Szczecin przy ul. Malczewskiego. Cieszymy się, że możemy zaproponować kompleksową opiekę stomatologiczną w kolejnym centrum Medicover Stomatologia w Szczecinie – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

Centrum stomatologiczne przy Placu Brama Portowa 1 w Szczecinie opieką obejmuje zarówno osoby posiadające medyczny pakiet Medicover, jak i pacjentów bez abonamentów.

– W Medicover zawsze przygotowujemy ofertę w oparciu o potrzeby pacjentów. Leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym to rozwiązanie, które sprawdza się np. w sytuacjach, gdy pacjent panicznie boi się dentystów. Do przeprowadzenia zabiegu stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym potrzeba dwóch zespołów: dentystycznego i anestezjologicznego oraz wysoko specjalistycznego sprzętu anestezjologicznego, którym dysponuje szczecińskie centrum Stomatologia Medicover Brama Portowa – wyjaśnia dr n. med. Maria Dubielecka – dyrektor medyczny Stomatologia Medicover.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH