PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Medicover Stomatologia. Leczenie w pełnym relaksie

Autor: miro • Źródło: Medicover/infoDENT24.pl
24-11-2022, 13:13
Medicover Stomatologia uruchomiła 17. centrum stworzone w w oparciu o koncepcję „Rytuał Uśmiechu”. To czwarte tego typu miejsce w Warszawie. Podobne centra działają także m.in. w Gdyni, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Bielsku-Białej, Sosnowcu.

 Oferta nowej lokalizacji obejmuje m.in. stomatologię zachowawczą, implantologię, periodontologię, endodoncję, implantologię, stomatologię estetyczną, protetykę, ortodoncję, chirurgię, a także stomatologię dziecięcą. Oprócz tego, można tutaj znaleźć także zabiegi medycyny estetycznej i pomoc fizjoterapeuty stomatologicznego.

 – Centrum zostało tak pomyślane, aby pacjent niezależnie od złożoności problemu i schorzenia, z którym się zgłasza, znalazł pomoc w jednym miejscu, nawet w sytuacji, kiedy konieczne jest leczenie przez dentystów różnych specjalizacji. Ma to ogromne znaczenie dla poczucia komfortu pacjenta – mówi Katarzyna Walasek, kierownik centrum Medicover Stomatologia Powstańców Śląskich. Powód?

 – Każda wizyta, bez względu, do którego lekarza, odbywa się w tym samym miejscu, oznacza to, że doświadczenia z nią związane są te same. Pacjent nie czuje obaw wynikających np. ze zmiany lokalizacji. Co więcej, wszystkie zabiegi odbywają się w oparciu o ten sam, wysoki standard leczenia, który cechuje „Rytuał Uśmiechu” – dodaje.

 Wyróżnia go jeszcze jedno – dostęp jaki pacjent mają do nowych technologii. Centrum przy ul. Powstańców Śląskich posiada własną pracownię diagnostyki obrazowej. Wyciski w czasie leczenia pobierane są natomiast nie tradycyjną metodą, a przy pomocy skanerów 3D, tworzących cyfrowy obraz wnętrza jamy ustnej. Leczenie odbywa się tutaj pod nowoczesnymi mikroskopami, a pacjenci mogą wybierać znieczulenie komputerowe, zamiast tradycyjnego strzykawką.

 - W każdym z centrów otwieranych w „Rytuale” dostępne są nowe rozwiązania, dzięki którym możemy zapewnić precyzyjną diagnostykę, transparentny plan leczenia, ale także bezbolesne zabiegi. To kluczowy aspekt, dzięki któremu lokalizacje Medicover Stomatologia przełamują u wielu pacjentów opór przed leczeniem – mówi.

17. centrum w koncepcji „Rytuał Uśmiechu”

Nowe centrum jest już 17., które powstało w oparciu o „Rytuał Uśmiechu”. Tylko w październiku i listopadzie br. sieć wzbogaciła się o 3 tego typu lokalizacje – w Warszawie przy ul. Karlińskiego, w Białymstoku i teraz przy ul. Powstańców Śląskich. Podobne centra w Warszawie działają także m.in. przy Placu Konstytucji, w Fabryce Norblina i biurowcu Spark. Ponadto, lokalizacje tego typu obecne są m.in. w Gdyni, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Bielsku-Białej, Sosnowcu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
Zdjęcia:

POLECAMY W SERWISACH