PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Medicover Stomatologia. Leczenie w pełnym relaksie

Autor: miro • Źródło: Medicover/infoDENT24.pl
24-11-2022, 13:13
Medicover Stomatologia. Leczenie w pełnym relaksie Medicover Stomatologia przy ul. Powstańców Śląskich w Warszawie Fot. Medicover Stomatologia
Medicover Stomatologia uruchomiła 17. centrum stworzone w w oparciu o koncepcję „Rytuał Uśmiechu”. To czwarte tego typu miejsce w Warszawie. Podobne centra działają także m.in. w Gdyni, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Bielsku-Białej, Sosnowcu.
  • Medicover Stomatologia uruchomiło przy ul. Powstańców Śląskich w Warszawie, kolejne, tym razem 17. centrum, które powstało w oparciu o „Rytuał Uśmiechu”.
  • Tylko w październiku i listopadzie 2022 r. sieć Medicover Stomatologia wzbogaciła się o trzy tego typu lokalizacje – w Warszawie (przy ul. Karlińskiego), w Białymstoku i teraz przy ul. Powstańców Śląskich
  • Centrum zostało tak pomyślane, aby pacjent niezależnie od złożoności problemu i schorzenia, z którym się zgłasza, znalazł pomoc w jednym miejscu, nawet w sytuacji, kiedy konieczne jest leczenie przez dentystów różnych specjalizacji
  • W centrach otwieranych w „Rytuale Uśmiechu” zapewniona jest kompleksowa, interdyscyplinarna opieka stomatologiczna, ale także w centrum uwagi znajduje się komfort psychiczny pacjentów 

Kolejne centrum Medicover Stomatologia w „Rytuale Uśmiechu” 

Szukając rozwiązań, które mają zapewnić pacjentom poczucie komfortu psychicznego, Medicover Stomatologia inwestuje w rozwój konceptu „Rytuału Uśmiechu”, tworząc sieć centrów dentystycznych, które przypominają kawiarnie, hotelowe lobby czy… biblioteki. 17. taka lokalizacja w Polsce właśnie została otwarta w Warszawie.

 „Rytuał uśmiechu”, czyli pionierski i autorski format, w którym Medicover Stomatologia otwiera swoje nowe centra, na dobre zadomowił się w stolicy. W mieście działa już 9. lokalizacji, które powstały w oparciu o tę koncepcję. Kolejna właśnie została otwarta przy ul. Powstańców Śląskich 10.

Całe centrum jest zaprzeczeniem tradycyjnego, zimnego wnętrza medycznego. Zostało ono tak zaprojektowane, aby ukoić pacjenta, zminimalizować stres jaki towarzyszy jego wizycie, a także dostarczyć pozytywnych wrażeń, które wpływają na emocje podczas kolejnych wizyt.

Koncepcja rozpraszania negatywnych myśli pacjenta 

– Zmiana postrzegania leczenia stomatologicznego odbywa się dziś w kilku wymiarach. „Rytuał Uśmiechu”, czyli nasz conscious concept, zagospodarowuje różne obszary. Z jednej strony, sięgamy po przyjazny i zaskakujący, jak na wnętrza medyczne, design, który rozprasza negatywne myśli pacjenta i zapewnia wygodę – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

POLECAMY W SERWISACH