PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Mazowieckie Centrum Stomatologii szuka protetyków

Autor: Pozostałe źródła
04-02-2013, 00:13
Mazowieckie Centrum Stomatologii szuka protetyków
Mazowieckie Centrum Stomatologii szuka protetyków
Mazowieckie Centrum Stomatologii w Warszawie ogłosiło konkurs, którego przedmiotem jest zawarcie umowy o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne związane z czynnościami technicznymi z zakresu protetyki. Termin składania ofert upływa 8 lutego br.

Na zwycięzcę przetargu czeka 12-miesięczny kontrakt. Wnioskodawca zobowiązać się musi do realizacji świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania prac protetycznych - technicznych (zgodnie z warunkami konkursu, a więc m.in.  po cenach określonych szczegółowo w formularzu asortymentowo-cenowym).

Formularz zawiera informację o:

- uzupełnieniach protetycznych ruchomych,

- uzupełnieniach protetycznych stałych,

- implantoprotetyce.

Obowiązki oferenta

Oferent zobowiązuje się do wykonywania prac implantoprotetycznych na bazie różnych systemów implantologicznych. Uzupełnienia stałe licowane kompozytem, licówki i wkłady kompozytowe muszą być wykonane z materiału, który jako wypełniacz posiada m.in. 70 proc. cząstek ceramicznych, co pozwala osiągnąć prawidłową przezierność pracy. Dopuszcza się wykonywanie wszystkich prac wykonywanych na stopach metali szlachetnych z jednego rodzaju stopu, którego parametry nie mogą być niższe aniżeli: Au 77 proc.; Pt 18 proc.; Ag 2 proc. a wydłużenie względne w stanie po licowaniu ceramiką nie może przekraczać 3 proc..

Wkłady koronowo-korzeniowe o ile nie wykonywane ze stopu szlachetnego mogą być wykonywane ze stopu stali niklowo-chromowej o twardości nie przekraczającej 170 st w skali Vickersa i module sprężystości nie mniejszym aniżeli 200 GPa. Zawartość niklu w stopie powinna wynosić 28 proc; chromu 22 proc; żelaza 42 proc (+/- 1%). Wykluczone zastosowanie stopów srebra.

Dla kogo kontrakt?

Komisja konkursowa dokona wyboru oferty najkorzystniejszej biorąc pod uwagę następujące kryteria:

1) spełnianie warunków określonych w Warunkach konkursu,

2) spełnianie standardów jakościowych i technicznych oferowanych prac,

3) oferta musi obejmować wszystkie prace protetyczne wymienione w formularzu asortymentowo - cenowym

4) najkorzystniejsza cena oferty, oceniana punktowo (wartość poszczególnej usługi protetycznej przyjętej przez zamawiającego) w sposób obiektywny zgodnie ze wzorem:  Wo = cena x wartość punktowa (dla poszczególnej usługi). Wybierana jest oferta, która uzyska najmniejszą ilość punktów po ich zsumowaniu.

 

Więcej informacji tutaj

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   przetargi   MCS   Przetargi  

POLECAMY W SERWISACH