PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Mazowieckie Centrum Stomatologii. Konkurs ofert dla lekarzy dentystów

Autor: nieck • Źródło: mcs-przychodnia.pl
19-01-2023, 07:36
Mazowieckie Centrum Stomatologii. Konkurs ofert dla lekarzy dentystów Możliwość podpisania kontraktu z MCS w Warszawie Fot. Shutterstock
Trwa konkurs ofert na realizację świadczeń w zakresie chirurgii stomatologicznej lub periodontologii organizowany przez Mazowieckie Centrum Stomatologii w Warszawie. Zgłoszenia do 26 stycznia.
  • Konkurs ofert na realizację świadczeń w zakresie chirurgii stomatologicznej lub periodontologii w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Periodontologii w MCS, w Warszawie
  • Kontrakt na 36 miesięcy od daty podpisania umowy
  • Zgłoszenia ofert do 26 stycznia 2023 r.

Mazowieckie Centrum Stomatologii. Konkurs ofert dla chirurga stomatologicznego lub periodontologa

Mazowieckie Centrum Stomatologii ogłosiło konkurs ofert na realizację świadczeń w zakresie chirurgii stomatologicznej lub periodontologii. 

Do konkursu mogą się zgłaszać lekarze dentyści ze specjalizacją w dziedzinie:

  • chirurgii stomatologicznej,
  • chirurgii szczękowo- twarzowej,
  • periodontologii.

Ze świadczeń będą korzystać pacjenci Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Periodontologii  Mazowieckiego Centrum Stomatologii  w Warszawie. 

Umowa będzie podpisana na okres 36 miesięcy.

Oferty składane w konkursie MCS

Oferta powinna być sporządzona na formularzu ofertowym, który można (wraz z warunkami konkursu ofert, oraz wzorem umowy) pobrać w siedzibie udzielającego zamówienia w Warszawie ul. Nowy Zjazd 1, III piętro pok. 319 w godz. 8.00 — 16.00, oraz na stronie internetowej Mazowieckiego Centrum Stomatologii.

Oferty należy składać w formie pisemnej (z podpisanymi wszystkimi stronami dokumentów należących do oferty), w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Konkurs ofert w sprawie umowy na udzielenie świadczeń zdrowotnych w zakresie chirurgii stomatologicznej lub periodontologii przez lekarza dentystę specjalistę w dziedzinie chirurgii stomatologicznej lub chirurgii szczękowo- twarzowej lub periodontologii w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Periodontologii (Nr ref. K0iO3/23).

Termin składania ofert:  26 stycznia 2023 r. do godz. 12:30.

Otwarcie ofert nastąpi 26 stycznia 2023 r. o godz. 13:00.
Okres związania ofertą: 30 dni. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH