PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Masz chwilkę na kawę? Wpadnij przy okazji na targi stomatologiczne!

ms
25-09-2020, 07:55
Masz chwilkę na kawę? Wpadnij przy okazji na targi stomatologiczne! Trwa I edycja VDE by CEDE
To ważne, aby chociaż na kilka chwil pozwolić sobie na wędrówkę po wirtualnych targach stomatologicznych. Dlaczego ważne? To tak jakby mieć okazję za darmo przejechać się autem z napędem elektrycznym. Nie wolno odrzucać takiej możliwości, zakładając z góry, że wolimy jeździć poczciwym autem spalinowym.

Virtual Dental Exhibition by CEDE przenosi lekarzy dentystów w zupełnie inny wymiar uczestnictwa w targach stomatologicznych (uzupełnionych różnorodną ścieżką edukacyjną). Nie trzeba pakować rzeczy, rezerwować hoteli, a na drzwiach gabinetu wywieszać ogłoszenia „Jestem na targach wracam za trzy dni”. Dzisiaj drugi dzień pierwszych w Polsce wirtualnych targów stomatologicznych.

Masz chwilkę czasu? Zaparz kawę lub herbatę i sprawdź, co przygotowali dla Ciebie wystawcy oraz prelegenci webinarów i debat – zachęcają organizatorzy VDE by CEDE  (program tutaj).

Do wejścia na VDE by CEDE potrzebne są login i hasło. Rejestracja umożliwia wielokrotny, nielimitowany czasowo udział w VDE by CEDE. Strona logowania/rejestracji tutaj

Wirtualne CEDE potrwają miesiąc aż do 25 października, ale tylko 25 i 26 września (niestety pierwszy dzień targów 24 września już minął) dają możliwość pełnej interakcji z przedstawicielami firm oraz ekspertami.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   targi stomatologiczne   VDE  

POLECAMY W SERWISACH