PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

MarketPlace zadomowił się w PTS

Autor: miro • Źródło: ms
03-07-2020, 13:38
MarketPlace zadomowił się w PTS Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Bilans pierwszego miesiąca działalności internetowej platformy Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego MarketPlace to blisko sto zamówień, a to oznacza, że pomysł "chwycił".

MarketPlace PTS, to miejsce w którym dostępne są oferty partnerów towarzystwa, przede wszystkim niezbędne do funkcjonowania środki ochrony indywidualnej. Zarówno członkowie PTS, jak i niezrzeszeni mogą zamawiać m.in. maseczki ochronne, przyłbice/okulary, kombinezony, rękawice, środki do dezynfekcji, sterylizatory czy lampy uv. Dla tych pierwszych część partnerów MarketPlace przygotowało specjalne oferty cenowe. Każdy produkt jest drobiazgowo opisany i uzupełniony o multimedia.

Najbardziej popularne kategorie w czerwcu to: maseczki ochronne, rękawice oraz kombinezony ale równie duży zainteresowaniem cieszyły się środki do dezynfekcji oraz lampy UVC. Dobrze rozwijająca się kategorią produktów z bardzo ciekawą i zróżnicowaną ofertą jest kategoria oczyszczaczy powietrza.

- Zgodnie z obietnicą wiele produktów posiada specjalne ceny dla członków Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – podkreśla Piotr Flejszar, dyrektor biura ZG PTS.

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne nie prowadzi sprzedaży produktów dostępnych w sklepie, a jedynie udostępnia platformę do złożenia zamówienia na produkty w konkurencyjnych, wynegocjowanych cenach, szczególnie dla członków PTS. Zamieszczone na platformie informacje o produktach prezentowanych do sprzedaży pochodzą od producenta produktu bądź od sprzedającego. Ceny towarów prezentowane na platformie są cenami ustalanymi przez sprzedawców.

Formularz zamówieniowy tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTS   środki higieny osobistej  

POLECAMY W SERWISACH