Wybrane osoby staną się bohaterami, emitowanego w ramach Dzień Dobry TVN, cyklu poświęconego metamorfozom uzębienia metodą „all-on-4", która polega na rehabilitacji bezzębia szczęki i żuchwy.

Aby wziąć udział w castingu, należy przesłać na adres metamorfozy@tvn.pl zgłoszenie oraz udzielić jak najciekawszej odpowiedzi na otwarte pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w programie? Do zgłoszenia należy również dołączyć zdjęcie przedstawiające stan uzębienia.

Z grona wstępnie wybranych dwudziestu kandydatów do metamorfozy jury wyłoni cztery osoby, które zostaną zakwalifikowane do wykonania planowanych zabiegów protetycznych i u których zabiegi te  dadzą najlepszy efekt estetyczny i medyczny, a ponadto przed kamerą udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie „Co zmieni w moim życiu zabieg metodą „Malo Clinic Protocol All-on-4”.

Malo Clinic opracowało All-on-4™ - metodę, która dzięki użyciu czterech implantów przywraca pacjentowi nowe przymocowane na stałe i naturalnie wyglądające zęby – i to wszystko w ciągu jednej wizyty w klinice.