PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Małgorzata Wasio-Malinka: gabinety implantologiczne wyznaczają standardy

Autor: katkiel • Źródło: GUARANA/katkiel
24-10-2013, 10:29
Małgorzata Wasio-Malinka: gabinety implantologiczne wyznaczają standardy Obrady jury. Na pierwszym planie Małgorzata Wasio-Malinka (Fot. Dental Depot Wasio)
Już w piątek (25 października) poznamy zwycięzców plebiscytu TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Gabinety rywalizujące w konkursie to przede wszystkim ośrodki implantologiczne. Dlaczego to właśnie implantologia szczególnie wybija się na rynku stomatologicznym?

- Faktycznie gabinety, które oferują leczenie implantologiczne wyznaczają dziś standardy dla całego rynku - mówi Małgorzata Wasio-Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio, pomysłodawczyni konkursu. - Ośrodki te najwięcej inwestują, ale także rozwijają się niezwykle dynamicznie. Motorem, który napędza rozwój jest z jednej strony rosnąca konkurencja na rynku, z drugiej coraz wyższe wymagania pacjenta. Ten już nie nastawia się na usługę wkręcenia implantu, ale na kompleksowe leczenie implantologiczne wsparte nowoczesną technologią, planowaniem leczenia 3D, zapleczem protetycznym gabinetu - dodaje.

Kto wygra III edycję? - To jeszcze tajemnica, chociaż ja już wiem - mówi Małgorzata Wasio-Malinka.- Wspólnie z pozostałymi jurorami szukaliśmy gabinetu, który miał to coś, co zapada w pamięć - ciekawy pomysł na siebie, rozwiązania niespotykane w innych placówkach. Już dziś mogę zdradzić, że oprócz nagrody głównej Jury, będą także aż dwa wyróżnienia. Trudno było się zdecydować, kto jest najlepszym w tym roku.

Konkurs TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne organizowany jest po raz III. Zwycięzcę tegorocznej edycji poznamy 25 października podczas gali w trakcie Central European Implant Academy (CEIA) w Krakowie. Nagrody zostaną wręczone w trzech kategoriach: Nagroda Jury, Nagroda Czytelników, Nagroda INSPIRATION.

Wśród nominowanych do nagrody w tym roku znalazły się: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Elżbieta Sujka z Olsztyna, SILVER DENTAL CLINIC z Piaseczna. Face-Clinic NZOZ Centrum Leczenia Wad Zgryzu z Warszawy, Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna z Katowic, Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Izabela i Andrzej Sokołowscy z Olsztyna, NZOZ Centrum Stomatologiczne Euro Dent lek. stom. Paweł Andres z Gdańska, Smile Makers - Praktyka Dentystyczna Beata Szwarc i Paweł Cichosz w Warszawie, Gabinet Stomatologia Estetyczna drwyszkowski.pl z Gdyni, Dental Salon z Wrocławia, Gabinet Dentystyczny Albadent z Rzeszowa, Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL w Radomiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH