Warto poznać aktywność pro publico bono pracowników Krakowskiego Centrum Stomatologii, gdyż w ten sposób można znaleźć własny sposób na dotarcie do potencjalnych pacjentów.

KCS Luxdentica ogłosiło, że pacjentki mogą, wspólnie z dziećmi, wziąć udział w bezpłatnych wizytach adaptacyjnych i przeglądach stomatologicznych.
- Przyszłe matki dowiedzą się jak dbać i leczyć zęby w okresie ciąży, jak zaplanować leczenie w tym czasie, jak przygotować się do ciąży uwzględniając zdrowie jamy ustnej. Pacjentki uzyskają także wiedzę kiedy w ciąży można robić znieczulenia i zdjęcia RTG wymienia lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz z Centrum Stomatologii.

Mamy z dziećmi będą mogły z kolei dowiedzieć się jak dbać o zęby niemowlaka, jakie preparaty stosować, kiedy udać się na pierwszą wizytę do dentysty.

Nieco starsze dzieci mogą wziąć udział w wizycie adaptacyjnej i warsztatach ze szczotkowania ząbków.

Udział w akcji jest bezpłatny, ale liczba miejsc - ograniczona.

Nie pierwsze to promocyjne przedsięwzięcie realizowane w gabinecie stomatologicznym Luxdentica. Inna akcja „Metamorfozy dla zabieganej mamy" miała na celu zmianę wyglądu jednej z uczestniczek konkursu. W ramach tego projektu Luxdenticą współpracowała z: Salonem Kosmetycznym Madame Katrina, Salonem Fryzjerskim Elite, Klubem Kobiet Wyjątkowych Europejka, Marką Dagnez oraz gazetą Twój Ruczaj&Kliny.

Luxdentica przeprowadziła także konkurs, w którym uczestnicy mieli wyjaśnić w kilku zdaniach jak szczery uśmiech pomógł dotrzeć do wymarzonego celu, przełamać lody, osiągnąć sukces. Wśród uczestników konkursu rozlosowano bony upoważniające do zniżki na wybielanie zębów.