W centrum stomatologicznym LUX MED. zapewnia opiekę stomatologiczną zarówno dorosłym, jak i dzieciom (w placówce znajduje się kącik dla najmłodszych pacjentów).

Zakres usług stomatologicznych obejmuje:
- leczenie podstawowe,
- leczenie kanałowe (także pod mikroskopem),
- specjalistyczne zabiegi z zakresu:
- -  ortodoncji (również nakładki Invisalign),
- - implantologii,
- - protetyki,
- - chirurgii stomatologicznej.

Centrum dysponuje sprzętem niezbędny do przeprowadzenia na miejscu pełnej diagnostyki przed leczeniem (RTG punktowe, cefalometria, pantomogram oraz CBCT).

Placówka przy ul. Wierzbięcice 1 czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00. 

Przypomnijmy, że w lutym 2022 r. stomatologiczne ramię Grupy LUX MED wzbogaciło się o kolejne centrum, liczące tym razem 10 gabinetów usytuowanych w Centrum Handlowym Wola Park przy ul. Górczewskiej w Warszawie.

W nowej lokalizacji dostępne są kompleksowe usługi stomatologiczne dla dorosłych i dzieci, w tym leczenie: zachowawcze, ortodontyczne, protetyczne i implantologiczne.

O uruchamianych centrach stomatologicznych LUX MED w atrakcyjnych lokalizacjach informowaliśmy niejednokrotnie. Jak chociażby w przypadku centrum stomatologicznego w gdańskim budynku Wave.

– Chcemy być blisko naszych pacjentów i oferować im najlepsze na rynku, kompleksowe usługi. Nasze centrum stomatologiczne w biurowcu Wave spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem mieszkańców Gdańska – mówił Michał Rybak, wiceprezes LUX MED ds. operacyjnych.