• Centrum stomatologiczne Grupy LUX MED w katowickim Supersamie zacznie pracę w II połowie 2023 r.
  • W wielofunkcyjnym centrum handlowym w centrum Katowic realizowane będą świadczenia z zakresu: diagnostyki obrazowej, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej, pedodoncji, ortodoncji cyfrowej
  • Grupa LUX MED prowadzi 66 centrów medycznych na ternie całego kraju

Centrum LUX MED w centrum Katowic 

W skład usług oferowanych przez centrum stomatologiczne LUX MED w budynku Supersamu wejdą: stomatologia ogólna, diagnostyka obrazowa, implantologia, protetyka, chirurgia stomatologiczna, pedodoncja, ortodoncja tradycyjna oraz cyfrowa, wybielanie zębów, a także endodoncja.

- LUX MED Stomatologia rozwija się dynamicznie. Nasze centrum w katowickim Supersamie to kolejny krok w stronę zapewnienia mieszkańcom pełnego zakresu usług i leczenia w komfortowych warunkach. Równie ważne jest dla nas jest to, żeby osoby posiadające nasz abonament medyczny, jak i ci bez niego mogli zadbać o zdrowy uśmiech pod opieką najlepszych specjalistów – mówi Daniel Petryczkiewicz, dyrektor rozwoju LUX MED Stomatologia.

10 nowych gabinetów stomatologicznych LUX MED

Nowa placówka Grupy LUX MED zaoferuje 10 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny. Centrum będzie zlokalizowane na parterze, od strony ul. Piotra Skargi. Pacjenci będą mogli korzystać z oferty LUX MED Stomatologia w Supersamie w drugiej połowie 2023 r. 

- Z roku na rok widzimy rosnący popyt na wysokiej jakości usługi z obszaru zdrowia czy well-beingu. Dynamicznie zmieniający się styl życia i potrzeby konsumentów sprawiają, że pojęcie atrakcyjności obiektu mixed-use również się zmienia. To sprawia, że nasi najemcy szukają wielofunkcyjnych i wyróżniających się budynków w dogodnej lokalizacji - mówi Weronika Maria Kuna, asset management and leasing manager, Globalworth Poland.

- Otwarcie centrum stomatologii to uzupełnienie różnorodnej oferty Supersamu i odpowiedź na zmieniające się oczekiwania klientów. Dzięki nowemu najemcy pracownicy biur w Supersamie będą mogli korzystać z diagnostyki i leczenia bez konieczności wychodzenia z budynku, a mieszkańcy Katowic zyskają dostęp do usług stomatologicznych w centrum aglomeracji - dodaje Weronika Maria Kuna.

Grupa LUX MED prowadzi 66 centrów medycznych na ternie całego kraju.

Supersam 23 tys. mkw. powierzchni komercyjnej

Na dwóch poziomach handlowych znajduje się kilkadziesiąt sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Na wyższych piętrach zlokalizowany jest klub Calypso Fitness oraz powierzchnia biurowa.

Ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Właścicielem i zarządcą Supersamu jest Globalworth.