• Zaczęło pracę centrum stomatologiczne Grupy LUX MED w katowickim Supersamie 
  • W tym miejscu realizowane są świadczenia z zakresu: diagnostyki obrazowej, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej, pedodoncji, ortodoncji cyfrowej
  • Grupa LUX MED prowadzi 66 centrów medycznych na ternie całego kraju

Centrum LUX MED rozpoczęło pracę w centrum Katowic 

Do grona najemców katowickiego Supersamu dołączył LUX MED Stomatologia, który uruchomił tutaj działalność 31 lipca.

- Centrum stomatologii to świetne uzupełnienie zróżnicowanej oferty i jednocześnie doskonałe rozwiązanie dla pracowników biur, którzy mogą korzystać z diagnostyki czy leczenia w miejscu pracy. Otwarcie placówki to także dobra informacja dla mieszkańców Katowic, którzy mają jeszcze większy dostęp do usług stomatologicznych w centrum miasta - powiedziała Weronika Maria Kuna, Asset Management and Leasing Manager, Globalworth Poland (firma jest właścicielem i zarządcą Supersamu).

- Z roku na rok widzimy rosnący popyt na wysokiej jakości usługi z obszaru zdrowia czy well-beingu. Dynamicznie zmieniający się styl życia i potrzeby konsumentów sprawiają, że pojęcie atrakcyjności obiektu mixed-use również się zmienia. To sprawia, że nasi najemcy szukają wielofunkcyjnych i wyróżniających się budynków w dogodnej lokalizacji - dodaje Weronika Maria Kuna.

10 nowych gabinetów stomatologicznych LUX MED

Placówkę LUX MED Stomatologia w Supersamie tworzy dziesięć gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny, które łącznie zajmują powierzchnię 500 mkw. na parterze przy wejściu od ul. Piotra Skargi.

- LUX MED Stomatologia rozwija się dynamicznie. Nasze centrum w katowickim Supersamie to kolejny krok w stronę zapewnienia mieszkańcom pełnego zakresu usług i leczenia w komfortowych warunkach. Równie ważne jest dla nas to, żeby osoby posiadające nasz abonament medyczny, jak i ci bez niego mogą zadbać o zdrowy uśmiech pod opieką najlepszych specjalistów – mówi Daniel Petryczkiewicz, dyrektor rozwoju LUX MED Stomatologia. 

Grupa LUX MED prowadzi 66 centrów medycznych na ternie całego kraju.