PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Loser - dystrybutor produktów stomatologicznych - przejęty przez Medicom

Autor: miro • Źródło: ms
19-01-2021, 08:19
Loser - dystrybutor produktów stomatologicznych - przejęty przez Medicom Loser & Co GmbH przejęty przez grupę Medicom
Grupa Medicom - globalny producent m.in. masek chirurgicznych i respiracyjnych - przejęła europejskiego dystrybutora stomatologicznego, firmę Loser & Co GmbH - dystrybutora szerokiej gamy produktów stomatologicznych.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że pracownicy spółki Loser & Co przyczynią się do znacznego wzmocnienia naszej obecności na europejskim rynku stomatologicznym – powiedział Ronald Reuben, prezes zarządu Medicom.

- Loser & Co ma głębokie rozeznanie na temat branży dentystycznej, co daje spółce Medicom doskonałą okazję do wzmocnienia silnej pozycji rynkowej w Europie. Spowoduje to powstanie nowych powiązań, umożliwiających rozszerzenie zasięgu sprzedaży w całej Europie i wypełni lukę w naszej ogólnoświatowej strategii na rynku stomatologicznym - podkreśla Ouriel Levy, wiceprezes wykonawczy ds. handlowych i ogólnoświatowych, odpowiedzialny za stomatologię.

Całą działalnością stomatologiczną Medicom, jako dyrektor zarządzający, Medicom B.V., kierować będzie Joachim Siegler, obecnie dyrektor zarządzający spółki Loser & Co GmbH.

- Medicom i Loser & Co będą współpracować, aby zagwarantować płynne przejście klientom i dostawcom w trakcie całej integracji. Nie nastąpią dla nich żadne natychmiastowe zmiany w procedurach zamówień lub usług - przekonują przedstawiciele oby firm.

Loser & Co GmbH od ponad 30 lat reprezentuje czołowych producentów na europejskim rynku stomatologicznym.

Grupa Medicom jest jednym z największych na świecie producentów i dystrybutorów wysokiej jakości produktów jednorazowego użytku, profilaktycznych i przeciwzakaźnych dla rynku medycznego, stomatologicznego, przemysłowego, laboratoryjnego oraz rynku produktów zdrowotnych i odnowy biologicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
stomatologia  

POLECAMY W SERWISACH