PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Lokal na gabinet stomatologiczny do objęcia

Autor: miro • Źródło: ms
15-03-2021, 07:23
Lokal na gabinet stomatologiczny do objęcia Gabinet stomatologiczny w "lubelskim zagłębiu medycznym" (źródło: Google Maps)
W "lubelskim zagłębiu medycznym", przy ul. Chodźki znajduje się lokal, który - według właścicielki - z powodzeniem nadaje się na gabinet stomatologiczny. Formuła zrealizowania transakcji - do uzgodnienia.

Lokal położony jest w bliskim sąsiedztwie m.in.: Uniwersytetu Medycznego, Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr4, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, Kliniki Stomatologii, Instytutu Farmakologii oraz Instytutu Medycyny Wsi.

Lokal, przystosowany dla osób niepełnosprawnych, usytuowany jest na parterze jednego z trzech prywatnych domów studenta (Student Depot Duet - o wysokim standardzie). Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 95 mkw., wysokość do sufitu to 3,5 m.

Od frontu na całej szerokości lokalu znajdują się dwie duże przeszklone witryny, nad którymi przeznaczono miejsce na instalację podświetlanego szyldu.

Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe i dwa miejsca postojowe, monitorowane całodobowo oraz dwa zamykane garaże w podziemnym parkingu.

Całość podzielona jest na pomieszczenie główne, biuro, pokój socjalny, pomieszczenie gospodarcze, prysznic oraz WC. Lokal posiada wentylację mechaniczną, klimatyzację, rolety antywłamaniowe, alarm oraz wewnętrzny system monitoringu, dwutaryfowy licznik pomiaru zużycia energii elektrycznej, ciepłą wodę użytkową oraz ogrzewanie podłączone z sieci miejskiej.

Kontakt tel. 881 63 73 83

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
gabinet stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH