PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Kto żyw rejestruje się na Virtual Dental Exhibition by CEDE

ms
21-09-2020, 13:41
Kto żyw rejestruje się na Virtual Dental Exhibition by CEDE VDE by CEDE
Indywidualne prezentacje wideo „na żywo” na stoiskach 50 wystawców, targowe promocje dostępne wyłącznie online, a także: bezpłatne webinaria, emocjonujące debaty i konsultacje ekspertów - będą solą pierwszych wirtualnych targów stomatologicznych w Polsce Virtual Dental Exhibition by CEDE. Będzie interaktywnie, kreatywnie, bezpiecznie i bez opłat.

Virtual Dental Exhibition by CEDE rozpocznie się 24 września. Wirtualna wystawa stomatologiczna potrwa aż miesiąc, ale tylko przez pierwsze trzy dni w formule „na żywo”.

- Od 24 do 26 września, każdy, niezależnie czy jest lekarzem dentystą, technikiem, higienistką, asystentką czy managerem praktyki stomatologicznej, będzie mógł przetestować zupełnie nowatorską formę uczestnictwa  w targach stomatologicznych - bez wychodzenia z domu lub gabinetu. Wszystko co znamy z wyjazdów na targi dostępne będzie przez dowolne urządzenie z dostępem do internetu – zapewniają organizatorzy z firmy Exactus.

W trzech wirtualnych pawilonach, na wirtualnych stoiskach, na zwiedzających oczekiwać będą przedstawiciele oraz eksperci wystawców. Z każdym będzie można porozmawiać na czacie lub połączyć się jednym przyciskiem w trybie audio/video. Wielu przedstawicieli, w takiej formie, z firmowych showroomów będzie nie tylko opowiadać o produktach, ale także prezentować w jaki sposób działają. Ponadto, ze stoisk będzie można pobrać do prywatnej aktówki materiały opisujące ofertę wystawcy.

- Mówimy „stop” dźwiganiu kilogramów ulotek, mówimy „TAK” ekologii. Wybieramy tylko te broszury, filmy, zdjęcia, które tak naprawdę nas interesują, a następnie przesyłamy je na maila – wyjaśniają organizatorzy. Zbiór wszystkich plików udostępnionych przez wystawców dostępny będzie również w bibliotece i wideotece dostępnej z poziomu lobby.

Nierozłącznym elementem każdej wystawy stomatologicznej są projekty edukacyjne. W przypadku VDE nie będzie inaczej. Program naukowy w formacie ogólnodostępnych, bezpłatnych webinarów stworzą propozycje takich firm jak m.in.: GSK, Hol Dental Depot, Philips, Indent, Meditrans, Dr. Wolff Group czy Ansell.

Będą również debaty poświęcone: hejtowi w sieci, projektowaniu ścieżki zawodowej, opiece stomatologicznej w okresie ciąży czy zielonej stomatologii. W trakcie i po webinarach eksperci będą odpowiadać na pytania słuchaczy.

Przede wszystkim zapraszamy na debatę infoDENT24.pl "Koronne argumenty na gabinet stomatologiczny bez koronawirusa". 24 września o godz. 15.00

W czasie  wizyty na VDE uczestnik może odwiedzić tyle stoisk na  ile ma czas i  ochotę oraz odsłuchiwać webinary, które od 27 września będą dostępne „na życzenie” aż do 25 października. W tym czasie nie będzie jednak możliwy bezpośredni kontakt z przedstawicielami, ekspertami oraz wykładowcami.

Na VDE zaproszeni są również pacjenci, którzy wezmą udział w projekcie: Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej. W spotkaniu online przygotowywanym wspólnie przez Exactus, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, wezmą udział liderzy najważniejszych organizacji pacjenckich w kraju.

Partnerami VDE by CEDE są: GSK, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Dental Tribune International.

Honorowy Patronat nad wybranymi projektami objął m.in. Rzecznik Praw Pacjenta oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Tradycyjna edycja CEDE – o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna – odbędzie się pomiędzy 3 a 5 grudnia w Łodzi. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   Exactus   VDE   VDE_by_CEDE  

POLECAMY W SERWISACH