PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Kto będzie leczył cudzoziemców

Autor: jsz • Źródło: jsz
17-01-2014, 11:11
Kto będzie leczył cudzoziemców Kto będzie leczył cudzoziemców (foto: sxc.hu)
Rozstrzygnięto przetarg na świadczenie usług stomatologicznych dla osób przebywających w ośrodkach dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej oraz w Czerwonym Borze.

Przetargi na leczenie cudzoziemców z ośrodków adaptacyjnych Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie organizuje co kilka miesięcy. Ostatni taki przetarg rozstrzygnięto w końcu grudnia 2013 r.

W przetargu na świadczenie opieki stomatologicznej dla cudzoziemców przebywających lub odbierających pomoc finansową w ośrodku w Białej Podlaskiej (woj. podlaskie) wygrał Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna, Teresa Dąbrowska w Białej Podlaskiej.
Usługi te muszą być świadczone w dni robocze, w wymiarze nie mniejszym niż 12 godzin w tygodniu.

Z kolei w przetargu na świadczenie opieki stomatologicznej dla cudzoziemców przebywających lub odbierających pomoc finansową w Ośrodku w Czerwonym Borze (woj. podlaskie) wgrała Poradnia Stomatologiczna MEDICO Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alina Ankowska w Zambrowie. Usługi te musza być świadczone w gabinecie znajdującym się na terenie Łomży lub na Zambrowie w dni robocze, w wymiarze godzin nie mniejszym niż 5 godzin w tygodniu.

Kontakt: Urząd do Spraw Cudzoziemców
ul.: Koszykowa 16
00-564 Warszawa
tel. 22 6270680
www.uric.gov.pl
e-mail: BDG@uric.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
cudzoziemcy   Alina Ankowska   Teresa Dąbrowska  

POLECAMY W SERWISACH