Tak w dużym skrócie prezentuje się 26. edycja najważniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej spotkania branży stomatologicznej:
- 445 wystawców z całego świata,
- program merytoryczny (m.in. w ramach Kongresu Dental Spaghetii, KRAKDENT-edu) jeszcze nigdy nie był tak bogaty,
- ogromna liczba branżowych nowości,
- wyjątkowy wykład inauguracyjny prof. Jerzego Bralczyka pt. "Zęby na języku".

Naukowy zawrót głowy
Na bogaty program merytoryczny składają się m.in. wykłady najwyższej klasy międzynarodowych specjalistów podczas Kongresu Dental Spaghetii, w tym m.in.  dr. Spreafico, dr. Ferraris i dr. Chiodera z Włoch, technika dentystycznego Vinci ze Szwajcarii, dr. Gonzaleza z Hiszpanii, dr. Lazarescu z Rumunii, prof. Hardan z Libanu. Zaproszeni goście będą odpowiadać na pytania uczestników i dzielić się z nimi wiedzą.

Kongres Dental Spaghetii organizowany jest od 17 lat. Jednak każda edycja jest niepowtarzalna zarówno dla uczestników, jak i wykładowców. Formuła sprzyja bowiem rozmowie i merytorycznej wymianie myśli.

Niepowtarzalnych spotkań podczas targów KRAKDENT® będzie ponad 20. Tyle sesji, warsztatów i kursów przygotowano w ramach KRAKDENT-edu, programu edukacyjnego dla branży stomatologicznej. Do tego dochodzą liczne prezentacje i szkolenia organizowane przez wystawców na stoiskach i w salach konferencyjnych. A to i tak nie wszystko – w tym roku z wykładem pt. ”Zęby na języku”, który zainauguruje Targi KRAKDENT® wystąpi… prof. Jerzy Bralczyk!

Światowe nowości
Słowem-kluczem idealnie oddającym charakter Targów KRAKDENT® jest nowoczesność, dzięki której każdego roku prezentowane są oryginalne i nietuzinkowe narzędzia, stymulujące świat stomatologii do ciągłego rozwoju. Lekarze pojawiający się na Targach KRAKDENT® poszukują alternatyw, zwiększając w ten sposób swoje kompetencje i rozwijając umiejętności. Każdy w Krakowie znajduje to, czego szuka. Nie może być inaczej, skoro na liście wystawców tegorocznej edycji znalazło się aż 445 firm.  Obecność na Targach potwierdzili liderzy branży stomatologicznej z kilkudziesięciu krajów na świecie, w tym tak odległych jak Chiny, Japonia, Korea Płd. czy USA.

Szlachetna pomoc
Organizatorzy już po raz 8. zaprosili Wystawców do wzięcia udziału w akcji DENTOPOMOCY, której celem jest wsparcie domów dziecka i rodzin zastępczych z Małopolski. W jej ramach kilkadziesiąt firm przekaże płyny do płukania ust, nici dentystyczne, pudełeczka na mleczaki, gry edukacyjne, pasty do zębów, szczoteczki o bajkowych kształtach. Warto pomagać!

Warto też już dziś odpowiednio zaplanować pobyt na wydarzeniu, by nie pominąć żadnego z istotnych punktów programu. Szczegółowy program oraz lista firm prezentujących ofertę na Targach KRAKDENT® znajdują się na stronie www.krakdent.pl.

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków od 8 do 10 marca 2018 r.