• 29. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odbędą się w okresie 30 marca - 1 kwietnia 2023 w EXPO Kraków
  • Udział w Targach zapowiedziało 300 wystawców 
  • Organizatorzy Targów wprowadzili nowość - Strefę Testów – miejsce, w którym odwiedzający będą mogli przetestować prezentowane produkty oraz poznać szczegóły na ich temat
  • Wąskie gardło, aleja prowadząca do bram EXPO Kraków, przestała być ulicą ślepą. Dojazd do terenów wystawienniczych możliwy jest już nie tylko od ul. Centralnej, ale również od ul. Ciepłowniczej

Największa w Polsce impreza dla stomatologów, techników dentystycznych, higienistek i asystentek. 29. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odbędą się w okresie 30 marca - 1 kwietnia 2023 w EXPO Kraków.

KRAKDENT® 2023 to m.in.:

  • kilkadziesiąt godzin kursów medycznych, szkoleń, warsztatów;
  • Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti w ramach KRAKDENT-edu;
  • 65 szkoleń i prezentacji organizowanych przez firmy;
  • szereg atrakcji na scenie KRAKDENT MeetUp;
  • blisko 300 polskich i zagranicznych wystawców.

DENTOspoty pomocne w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

Dlaczego warto wziąć udział w Targach KRAKDENT®?

Powodów można wymienić wiele, ale najważniejszym jest spotkanie całej branży, która przez trzy dni dzielić się będzie wiedzą, doświadczeniem, nawiązywać nowe i utrwalać dotychczasowe kontakty, poznawać najnowsze trendy, testować produkty i czerpać inspirację na kolejne miesiące.

Część osób przyjeżdża też po to, by po prostu dobrze się bawić w branżowym środowisku – w końcu Targi KRAKDENT® organizowane są w Krakowie, mieście oferującym wiele atrakcji.

Już dziś możemy zdradzić, iż z myślą o chcących połączyć przyjemne z pożytecznym, organizatorzy przygotowują listę DENTOspotów – polecanych miejsc na kulturalnej i gastronomicznej mapie miasta, które specjalnie dla uczestników Targów KRAKDENT® oferować będą korzystne rabaty.

Wystawcy z czterech kontynentów

Targi KRAKDENT® budzą zainteresowanie nie tylko wśród polskich, ale i zagranicznych firm. W tym roku udział potwierdzili przedstawiciele m.in. z: Austrii, Belgi, Chin, Francji, Korei Płd., Lichtensteinu, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Szwajcarii, Włoch, Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Przez trzy dni na stoiskach prezentowane będą urządzenia usprawniające codzienną pracę lekarza dentysty. Firmy prześcigają się w skutecznych rozwiązaniach, dlatego należy stale trzymać rękę na pulsie. Wraz ze wzrostem technologii, rośnie bowiem konkurencja.

Nowość. Strefa testowania produktów

Organizatorzy Targów KRAKDENT® co roku wprowadzają do programu nowości – tegoroczną będzie Strefa Testów – miejsce, w którym odwiedzający będą mogli przetestować prezentowane produkty oraz poznać szczegóły na ich temat.

Targi oferują to, czego zakupy internetowe nie mogą  – wrażenia sensoryczne, które towarzyszą bezpośredniemu obcowaniu z danym rozwiązaniem. Jest to nieoceniona wartość, silnie wpływająca na decyzje zakupowe.

Nowość. Swobodny dojazd do terenów wystawowych

Stałych gości Targów KRAKDENT® ucieszy informacja, że ul. Galicyjska wybudowana przez Targi w Krakowie, która do niedawna kończyła się przy terenach EXPO Kraków, pod koniec 2022 r. została połączona z nową drogą. Oznacza to, że dojazd do EXPO Kraków możliwy jest już nie tylko od ul. Centralnej, ale również od ul. Ciepłowniczej. Komunikację usprawnią trzy ronda powstałe na nowym odcinku drogi.

Bilety online na targi są dostępne na stronie www.krakdent.pl

Zapisy na Kongres Dental Spaghetti i szkolenia KRAKDENT-edu tutaj 

Uwaga! Uczestnicy szkoleń KRAKDENT-edu mają wstęp bezpłatny przez 3 dni targów.