PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

KRAKDENT 2019 startuje intensywnym czwartkiem

Autor: miro • Źródło: ms
11-04-2019, 07:18
KRAKDENT 2019 startuje intensywnym czwartkiem Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
27. edycja Targów KRAKDENT® rozpoczyna się w czwartek, 11 kwietnia o godz.10.00. Jak zaplanować sobie czwartkowy pobyt na Targach?

Koniecznie trzeba przy wejściu zaopatrzyć się w plan targów i bezpłatny katalog targowy, gdyż w tym roku w trzech halach swoją ofertę zaprezentuje niemal 450 wystawców.  Przed przyjazdem polecamy także zapoznać się z programem towarzyszącym, który jest tak rozbudowany, że każdy odwiedzający z pewnością znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Wyjedź do Afryki
Już o 10.30 zapraszamy do Sali Wiedeń B, gdzie odbędzie się wykład inauguracyjny  „Dentysta w Afryce”. Poprowadzi go Konrad Rylski - pomysłodawca projektu, w ramach którego od lat polscy stomatolodzy wyjeżdżają w ramach wolontariatu na Czarny Ląd.

- Nigdy dotąd żadna praca nie dała mi tyle satysfakcji, jak ta wykonana na rzecz umożliwienia ludziom żyjącym w Afryce skorzystania z pomocy stomatologa - powiedział Konrad Rylski po powrocie ze swojej pierwszej wyprawy.

Zajrzyj na scenę
Koniecznie trzeba dotrzeć do hali Dunajec, gdzie w tym roku po raz pierwszy pojawi się scena KRAKDENT MeetUp, na której od godziny 11.00 do 17.45 będą trwały pokazy i prelekcje. Poruszone zostaną m.in. takie tematy jak: szybka sterylizacja plazmowa dla gabinetów stomatologicznych, profilaktyka powikłań po leczeniu periodontologicznym czy najnowocześniejsze rozwiązania współczesnej tomografii. O godzinie 14.00 na scenie odbędzie się Pokaz Mody Medora by Eva Minge, która udowodni, że lekarskie uniformy mogą być atrakcyjne.

Weź udział w grze targowej
Wszystkich, którzy uwielbiają rywalizację zaproszenia są do wzięcia udziału w wyjątkowej grze targowej "Dentoexpress", w trakcie której wszyscy chętni - na wyznaczonych stoiskach partnerów - będą wykonywać wymagające wiedzy, umiejętności, a czasami także sprytu specjalne zadania. Za każde poprawnie wykonane zadanie uczestnicy otrzymywać będą naklejki – gdy zbiorą wszystkie, będą mogli odebrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Zacznij swoją karierę
Krakdent to także wyjątkowa szansa na nową pracę. Zachęcamy do udziału w Strefie Kariery, gdzie zebrane są ogłoszenia pracy od firm obecnych na Targach. Można oczywiście bezpłatnie zamieścić tam także swoje ogłoszenie. Strefa Kariery jest zlokalizowana w lobby EXPO Kraków, zaraz po wejściu na targi.

Pierwszy dzień Targów Krakdent rozpocznie się o godzinie 10.00, choć kasy biletowe będą czynne już od godziny 9. Wszystkie informacje dla zwiedzających znajdują się na stronie krakdent.pl.

Targi potrwają do soboty, 13 kwietnia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH