PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Konkurs w zakresie ortodoncji. Zgłoszenia do 23 stycznia

Autor: nieck • Źródło: mcs-przychodnia.pl
16-01-2023, 17:30
Konkurs w zakresie ortodoncji. Zgłoszenia do 23 stycznia Możliwość podpisania kontraktu z MCS w Warszawie Fot. Shutterstock
Mazowieckie Centrum Stomatologii w Warszawie ogłosiło konkurs ofert na świadczenia zdrowotne związane z czynnościami technicznymi z zakresu ortodoncji. Zgłoszenia ofert do 23 stycznia.
  • W Mazowieckim Centrum Stomatologii trwa konkurs ofert z zakresu ortodoncji
  • Umowa  będzie podpisana na dwa lata
  • Termin składania ofert upływa 23 stycznia

Konkurs ofert w zakresie ortodoncji. Mazowieckie Centrum Stomatologii

Mazowieckie Centrum Stomatologii w Warszawie ogłosiło konkurs ofert na świadczenia zdrowotne związane z czynnościami technicznymi z zakresu ortodoncji.

Przewidywany okres obowiązywania umowy: 24 miesiące.

Oferta powinna być sporządzona na formularzu ofertowym (do pobrania od  12 stycznia 2023 r. w siedzibie Mazowieckiego Centrum Stomatologii w Warszawie oraz na stronie internetowej www.mcs-Drzychodnia.pl)

Ortodoncja w CMS. Oferty do 23 stycznia

Termin składania ofert: 23 stycznia 2023 do godz. 12:30. Oferty wyłącznie w formie pisemnej, w zamkniętych kopertach  i dopiskiem: „Konkurs ofert — świadczenia zdrowotne związane z czynnościami technicznymi z zakresu ortodoncji Nr ref. K0/01123 nie otwierać przed 23.01.2023 r. godzina 12:30".

Otwarcie ofert nastąpi  23 stycznia o godz. 13.00. Wyniki konkursu mają być ogłoszone w ciągu 7 dni od dnia złożenia i otwarcia ofert.

Okres związania ofertą: 30 dni od upływu terminu składania ofert

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH