PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Konkurs ofert na wykonywanie prac protetycznych

Autor: miro • Źródło: ms
12-03-2021, 07:47
Konkurs ofert na wykonywanie prac protetycznych Postępowanie konkursowe obejmujące wykonywanie prac protetycznych (fot. shutterstock)
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu ogłasza postępowanie konkursowe, obejmujące wykonywanie prac protetycznych w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz Poradni Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej.

Okres realizowania świadczeń: 36 miesięcy   

Ofertę należy przesłać lub złożyć w zamkniętej kopercie w formie pisemnej na formularzach proponowanych przez zamawiającego do 29 marca 2021 roku, do godziny 12.00 w Kancelarii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu.

Otwarcie ofert odbędzie się w siedzibie zamawiającego 29 marca 2021 o godzinie 13.00.

Termin związania ofertą wynosi 120 dni od daty upływu terminu do składania ofert.

Rozstrzygnięcie ofert odbędzie się w siedzibie zamawiającego prawdopodobnie do 30 kwietnia 2021 r. (przy niezmienionym terminie otwarcia ofert lub wydłużonego czasu niezbędnego do dokonania oceny ofert).

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu na każdym jego etapie oraz do przesunięcia terminu składania ofert bez uzasadnienia.

Kontakt: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, Plac Medyków 1, 41-200 Sosnowiec tel. 323 682 011.

Materiały informacyjne

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH