PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Koniec Grand Prix CEDE. W zamian wielki plebiscyt

Autor: miro • Źródło: ms
10-02-2017, 07:55
Koniec Grand Prix CEDE. W zamian wielki plebiscyt Plebiscyt zamiast Grand Prix CEDE (foto: goście przed wejściem na teren wystawy)
Jak dowiaduje się infoDENT24.pl najbliższej edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych (14-16 września) nie będzie towarzyszył legendarny już konkurs Grand Prix CEDE. W zmian – organizatorzy ogłoszą w marcu rozpoczęcie plebiscytu, w którym najlepsze produkty wyłoni - w drodze głosowania internetowego - społeczność stomatologiczna.

Odejście Grand Prix CEDE to ciąg dalszy ewolucji jaką przechodzi poznańskie wydarzenie. Jak ustaliła redakcja konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wystawców, ale z każdym rokiem prestiż przesłaniały komentarze, że los zwycięzców zależy wyłącznie od jury, co nie jest do końca miarodajne.

Nowy plebiscyt – nie znamy jeszcze oficjalnej nazwy – ma być dostępny dla wszystkich, tzn. głosującymi będą członkowie stomatologicznej społeczności: dentyści, technicy, asystentki czy higienistki. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów dostępnym na polskim rynku stomatologicznym.

Produkty będą zgłaszali – tak jak dotychczas - wystawcy CEDE (producenci i dystrybutorzy) - ale nie poniosą z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Głosowanie w kilku kategoriach rozpocznie się w marcu i potrwa aż do pierwszego dnia CEDE włącznie. Najlepsze produkty zostaną nagrodzone statuetkami, dodatkowo będzie można je zobaczyć w specjalnej strefie w pasażu pomiędzy pawilonami MTP.

Organizatorzy zapowiadają, że konkursowi będzie towarzyszyło wiele aktywności promocyjnych.

- Branża czeka na duży konkurs, który zapewni długofalową promocję zgłaszanych produktów, a nie będzie ją ograniczał – jak to było do tej pory – wyłącznie do kilku dni CEDE. Szczegóły rywalizacji wraz z regulaminem zostaną ogłoszone wkrótce – zdradza infoDENT24.pl Łukasz Sowa (ewiDENTniepr), rzecznik prasowy CEDE 2017.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Exactus   CEDE 2017  

POLECAMY W SERWISACH