PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Kolejne Centrum Medicover Stomatologia rusza w Poznaniu

Autor: miro • Źródło: ms
27-08-2020, 11:16
Kolejne Centrum Medicover Stomatologia rusza w Poznaniu W Poznaniu nowe Centrum Medicover Stomatologia
Nowe Centrum Medicover Stomatologia, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w centrum miasta przy ul. Matyi 8, uruchomione zostanie 1 września 2020 r.

Centrum umożliwia leczenie dorosłych, jak i dzieci w znieczuleniu ogólnym oraz z wykorzystaniem sedacji. Leczenie kanałowe będzie odbywać się z wykorzystaniem mikroskopu.

Nowa lokalizacja obejmuje dziewięć gabinetów dentystycznych, w tym jeden przygotowany specjalnie dla najmłodszych pacjentów. Centrum będzie realizować usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, implantologii, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej. Na miejscu prowadzona będzie pełna diagnostyka RTG.

- Cały proces leczenia odbywa się w tym samym miejscu, nie ma konieczności realizowania badań w innych lokalizacjach - w efekcie leczenie po prostu trwa krócej - mówi Jakub Dyba, periodontolog z Medicover Stomatologia Poznań Matyi.

- Nowe poznańskie centrum proponuje pacjentom zaawansowane rozwiązania technologiczne m.in. cyfrowe skanowanie uśmiechu. Cyfrowy skan uzębienia jest dla lekarza świetnym narzędziem pracy. Pozwala precyzyjnie zaplanować leczenie i poprawę estetyki. Komputerowy zapis uśmiechu dostarcza też wielu cennych informacji pacjentowi. Możemy dzięki niemu sprawdzić stopień starcia zębów i prawidłowość zgryzu, dowiedzieć się, czy powinniśmy założyć aparat ortodontyczny, jaki jest odcień naszych zębów i kondycja dziąseł. To również ważna wskazówka w obszarze higieny jamy ustnej, ponieważ pozwala zobaczyć, jak radzimy sobie ze szczotkowaniem i nitkowaniem zębów nawet w zwykle niewidocznych miejscach – wyjaśnia Jakub Dyba.  

- Epidemia koronawirusa nie spowodowała, że problemy dentystyczne pacjentów zniknęły. Jednocześnie możliwość skorzystania z usług stomatologicznych została ograniczona. Dlatego jako sieć jesteśmy dla pacjentów dostępni nieprzerwanie we wszystkich miastach, w których działają nasze centra. Dbamy o każdy aspekt wizyty, zachowując wszystkie standardy i wytyczne sanitarne i organizacyjne. Co więcej swoimi doświadczeniami dzielimy się z innymi gabinetami. Chcemy w ten sposób wzmacniać bezpieczeństwo zarówno pacjentów, jak i personelu centrów dentystycznych – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH