PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Jeśli Black Friday, to tylko do dentysty

ms
27-11-2020, 09:20
Jeśli Black Friday, to tylko do dentysty Black Friday u dentysty?
Dla części pacjentów data wizyty u dentysty jest czarnym dniem, niezależnie kiedy wypada. 27 listopada to dentyści z własnej inicjatywy szykują pacjentom Black Friday. Czy udany?

Promocja u dentysty to żelazny temat dowcipów kabaretowych. Pacjent miał wyrwać jeden ząb, ale wrócił do domu bez dwóch tylko dlatego, że była akurat promocja na ekstrakcję.

Black Friday u dentysty
Mogłoby się wydawać, że okres pandemii nie sprzyja rywalizacji o pacjenta w dość nieformalnej atmosferze Black Friday, a jednak internet ugina się pod naporem okolicznościowych zaproszeń słanych przez właścicieli gabinetów stomatologicznych w stronę pacjentów. Na czym polega Black Friday u stomatologa? Oto kilka przykładów.

Promedica
Black Friday w Promedica trwa do końca listopada!
Z tej okazji przygotowano specjalną ofertę, zabieg wybielania w promocyjnej cenie:
- rezerwacja wizyty dla jednej osoby 700 zł za zabieg
- rezerwacja wizyty dla dwóch osób po 600 zł za zabieg
* cena regularna poza promocją 1200 zł
Aby skorzystać z promocji na wybielanie, do 30 listopada trzeba umówić się na wizytę i udostępnić post na facebookowym profilu.
Dodatkowo pierwsze 10 osób, które w komentarzu wpiszą hasło "Black Week" i udostępnią post na swoim profilu, otrzymają bezpłatną konsultację implantologiczną lub protetyczną ze zdjęciem panoramicznym! Kto pierwszy ten lepszy! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Serdecznie zapraszamy!
 
Stomatologia Janczukowicz
Black Friday 27 listopada zwyczaj niezwyczajny i w naszym gabinecie.
Propozycje:
10 proc.  mniej za zabieg - montaż aparatu ortodontycznego
10 proc.  mniej na leczenie Invisalign
10 proc.  mniej na zabieg higienizacji
Od 27 do 30 listopada 2020 zapisz się na wybrany termin konsultacji ortodontycznej, kontroli/przeglądu stomatologicznego, a w/w zabiegi będą kosztowały mniej.

FabDent
Jeśli zastanawiasz się nad skutecznym i bezpiecznym wybieleniem zębów, to promocja Black Friday w FabDent jest do tego doskonałą okazją! Na pakiety wybielania zębów lampą Beyond w tym dniu udzielamy rabatu 30 proc. w każdym pakiecie, poza wybielaniem, jest zabezpieczenie zębów preparatem wapniowym, a w wybranych (Plus) - profesjonalna higienizacja zębów (skaling, piaskowanie) dla uzyskania jak najlepszego efektu.
Umów swój zabieg na 27 listopada w FabDent i skorzystaj ze zniżki 30 proc.
Promocja dotyczy pakietów: Solo, Plus oraz pakietów dla dwóch osób: Duo i Duo Plus.

Hollywood Smile
Bezpłatne konsultacje ortodontyczne. Sprawdź czy nowoczesny, niewidoczny, indywidulanie dopasowany aparat nakładkowy Clearsplint invisible solution jest dla Ciebie odpowiednim sposobem na uzyskanie pięknego, prostego i zdrowego uśmiechu. Clearsplint invisible solution to dyskretny sposób na proste zęby.
Zasady Black Friday: umów wizytę 27 listopada a przyjdź na bezpłatną konsultację ortodontyczną w wyznaczonym przez rejestrację terminie.

Medi Dent 
zdjęcie pantomograficzne jedynie 30 zł. Rabaty aktywne w piątek 27 oraz w poniedziałek 30 listopada od godziny 10.00 do 18.00.

Agata Gawrychowska
dentystka, ortodonta, chirurg, protetyk. Została dosłownie jeszcze chwila promocji Black Friday. Uwaga! Należy się umówić. Nie zwlekaj, zadzwoń pod numer telefonu… Umów się na konsultację!

APO
Już w ten piątek Black Friday w APO: 20 proc. promocji na wszystkie usługi stomatologiczne. Dla pierwszych trzech osób, które zgłoszą się – darmowa higienizacja.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   stomatolog   promocja   Black Friday  

POLECAMY W SERWISACH