PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Jak zostać „grubą rybą” w sieci?

Autor: miro • Źródło: ms
19-09-2013, 00:02
Jak zostać „grubą rybą” w sieci? Rafał Kowalczyk, chief marketing officer w firmie Connectmedica Europe
Strategia e-marketingowa dla niewtajemniczonych może być postrzegana jako wytrych otwierający drzwi, za którymi kryją się, wciąż nie do końca jasne procedury i źle oznakowane ścieżki dotarcia do prestiżowych celów. Czy właściciel gabinetu stomatologicznego powinien zaprzątać sobie głowę strategią e-marketingową i czy, aby zaprzątanie sobie głowy jest najwłaściwszym określeniem - specjalnie dla infoDENT24.pl wyjaśnia Rafał Kowalczyk, chief marketing officer w firmie Connectmedica Europe.

Optymalizacja strony internetowej, jest jednym z postawnych narzędzi e-marketingu.

Nawet najlepsza strona internetowa, bez dobrej „widoczności” w Google nie przyniesie spodziewanych efektów w postaci nowych klientów pukających do drzwi gabinetu stomatologicznego.

O dobrym spozycjonowaniu strony warto pomyśle już w takcie jej budowy. Ważne, aby poradzić się specjalistów jak zbudować stronę, wówczas rosną szanse na to, że będzie ona jak najczęściej odnajdywana przez potencjalnego klienta.

Cześć techniczną wykonają za nas eksperci od SEO czyli marketingu w wyszukiwarkach. Naszym zadaniem będzie określenie: grupy docelowej, rynku, słów kluczowych, za pomocą których nasi przyszli klienci mają nas odnaleźć.

W przypadku kiedy mamy już stronę, a nie jest ona wystarczająco widoczna, warto poprosić firmę specjalizującą się SEO o zbadanie przyczyn. Dobrą informacją jest to, że takie audyty często wykonywane są bezpłatnie. Płacąc za widoczność naszej strony w Google rozliczamy się za efekty.

Nie bójmy się więc przed rozpoczęciem rozmowy ma temat strony naszego gabinetu zapoznać się z podstawowym informacji na temat marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Informacje te w dość przystępny sposób opisane są na licznych stronach internetowych poświęconych marketingowi w sieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
internet   marketing internetowy   Googles  

POLECAMY W SERWISACH