• Liczba lekarzy dentystów jest wystarczającą uważa NRL
  • Baza ofert pracy jobDENT24.pl zawiera setki propozycji dla lekarzy dentystów
  • Jak ogłosić się w bazie jobDENT

 

Baza ofert pracy dla lekarzy dentystów

Właścicielom lecznic stomatologicznych, ale przede wszystkim lekarzom dentystom, poszukującym pracy, dobrze służy baza ofert pracy jobDENT24.pl. 

Codziennie w bazie ofert pracy dla lekarzy dentystów przybywa po kilka, pozycji. Warto je śledzić, bo niekiedy pojawiają się zaskakująco atrakcyjne oferty pracy.

Dentyści, mający zamiar coś zmienić w zawodowym życiu, tylu okazji ku temu nie powinni lekceważyć.

Rynek pracy w branży stomatologicznej 

Uwaga natury generalnej: okazuje się, że chociaż lekarzy dentystów – według zapewnień NRL jest wystarczająca liczba, to rynek jest mocno rozchwiany, a oferty pracy świadczą o tym, że fachowiec to osoba szczególnie poszukiwana w branży stomatologicznej.

Oczywiście mogą pojawić się zastrzeżenia, że stawki nie odpowiadają oczekiwaniom, że największe powodzenie mają wśród pracodawców osoby zaraz po studiach ale kilkunastoletnim doświadczeniem.

Cóż, tak jest w każdej branży, a rynek ofert pracy w stomatologii podlega ogólnym zasadom. Każdy poszukiwany i poszukujący powinien zagłębić się w analizę bazy jobDENT. Naprawdę warto. To nic nie kosztuje - w przenośni i literalnie.

Zasady korzystania z bazy jobDENT 

W bazie jobDENT każdego dnia pojawiają się nowe oferty pracy dla lekarzy dentystów, higienistek i asystentek stomatologicznych. To dobrze dla szukających pracy, bo wybór ofert jest szeroki. W takich warunkach umieszczający ogłoszenie z pewnością będą chcieli wykorzystać szansę, aby szczególne przykuć uwagę potencjalnych pracowników.

Jak to zrobić?
1. Zarejestrować się na portalu infoDENT24.pl
2. Umieścić ogłoszenie, według dokładnych wskazówek
3. Zaznaczyć opcję „wyróżnienie” – wówczas ogłoszenie będzie prezentowane stale przez dwa tygodnie na stronie głównej portalu w wyróżniającym się czerwonym kolorze (bez takiej opcji ogłoszenie „umyka” z głównej strony jeszcze tego samego dnia (oczywiście można je odszukać w bazie jobDENT, ale najbardziej efektywnym sposobem znajdowania pracowników jest zatrzymanie przez dwa tygodnie oferty na stronie głównej portalu).
4. W sprawie szczegółów proszę się kontaktować z naszą reprezentantką.

Ewa Piątek-Januła
Specjalista ds. klientów strategicznych
tel. 667 783 322
mail. ewa.piatek-janula@ptwp.pl