• Dni Targowe Stern Weber Polska (od 8 do 10 września w siedzibie firmy w Warszawie) to kameralne wydarzenie skierowane do zainteresowanych  indywidualnym wsparciem zakupowym
 • Stern Weber Polska przygotował promocje na zakup unitów i pozostałych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego. Firma zapewnia bezpłatny nocleg wraz z biletami do teatru  
 • Stern Weber Polska prowadzi jedną z największych stałych ekspozycji unitów i wyposażenia gabinetów stomatologicznych w Europie

Dni Targowe 2023 Stern Weber Polska

Najbliższa edycja Dni Targowych Stern Weber Polska odbędzie się 8 - 10 września (piątek-niedziela) w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie. Głównym celem Dni Targowych jest możliwość zdobycia wiedzy o oferowanych przez Stern Weber Polska produktach.

Organizator wydarzenia wykorzystuje atut swojego showroomu – jednej z największych w Europie stałych ekspozycji unitów i elementów wyposażenia gabinetów dentystycznych.

Każda osoba odwiedzająca Dni Targowe Stern Weber Polska może liczyć na:

 • merytoryczne wsparcie i doradztwo w wyborze unitów (Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom), aparatów RTG (NewTom, MyRay) oraz mikroskopów (Carl Zeiss) czy wszelkich innych urządzeń do gabinetu stomatologicznego;
 • pomoc w zdobyciu finasowania pozwalającego na zakup wybranych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego w ramach programu Stern Weber Kredyt;
 • możliwość konsultacji w przygotowaniu projektu gabinetu z uwzględnieniem projektów osłon stałych oraz otrzymanie wszelkich informacji o testach odbiorczych i akceptacyjnych.

Stern Weber Polska odchodzi od klasycznych imprez targowych, starając się proponować nowy trend – kameralnych spotkań handlowych. Dzięki temu cała uwaga w pełni może zostać skupiona na wszystkich osobach potrzebujących wsparcia w wyborze nowego unitu czy innych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego. 

W porównaniu z poprzednimi edycjami Dni Targowych Stern Weber Polska – podczas najbliższej edycji Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia swojej siedziby nie tylko w piątek i sobotę, ale również w niedzielę (8-10 września).

Wydarzenie skierowane jest do:

 • lekarzy dentystów i menedżerów gabinetów stomatologicznych;
 • osób szukających doradztwa sprzedażowego w zakresie unitów, urządzeń radiologicznych czy pozostałych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego;
 • osób chcących skorzystać ze specjalnie przygotowanych promocji przez Stern Weber Polska.

Pakiet promocyjny

Wspomnianą już wcześniej ciekawostką jest przygotowany przez organizatorów tzw. pakiet promocyjny - oprócz pizzy z pieca opalanego drewnem czy kawy serwowanej przez baristę, osoby przybywające spoza Warszawy mogą liczyć na:

 • darmowy nocleg w renomowanym hotelu tuż obok siedziby Stern Weber Polska
 • darmowe bilety do teatru, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt w Warszawie

Chcąc otrzymać pakiet promocyjny, zawierający nocleg w renomowanym hotelu na koszt organizatora oraz bilety do teatru, należy zgłosić taką chęć do 3 września (liczba miejsc ograniczona) uzupełniając formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia, 

Specjalne promocje i premiery

W trakcie Dni Targowych Stern Weber Polska każda osoba odwiedzająca siedzibę Stern Weber Polska może liczyć na przygotowane specjalnie z tej okazji dodatkowe promocje, dostępne tylko podczas wydarzenia. Pierwszą z propozycji przygotowanych przez Organizatora są cztery zróżnicowane pakiety wyposażenia unitu Stern Weber S200 – jednego z najpopularniejszych unitów w Polsce, który dostępny będzie od 55 tys. zł.

Wciąż dostępny jest również pakiet promocyjny przygotowany z okazji 30-lecia marki Stern Weber w Polsce, z której będzie można skorzystać chociażby w trakcie Dni Targowych – zestaw, w skład którego wchodzi unit stomatologiczny, zestaw małej radiologii oraz autoklaw.   

Kolejna propozycja to oficjalna premiera pierwszej na świecie bezprzewodowej radiografii wyposażonej w sensor bezpośredniej konwersji DC (Direct Conversion) - Zen-X DCiS. Najnowszej generacji sensory są w stanie przetworzyć na obraz bezpośrednio promieniowanie – nie wymagają warstwy pośredniej. Zdjęcia wykonane za pomocą sensora typu DC (Direct Conversion), są ostrzejsze i bardziej kontrastowe.

Dni Targowe będą również bardzo dobrą okazją do sprawdzenia modeli unitów z rocznika 2023 (Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom) - wprowadzone zmiany w zależności od modelu obejmują odświeżony design, system NFC, sposób montażu, sterowanie komendami głosowymi czy panel sterowania. 

Oferta wystawców zewnętrznych

Stern Weber Polska zaprasza do udziału w Dniach Targowych również partnerskie firmy. Przez trzy dni będzie można spotkać przedstawicieli następujących firm:

 • Amann Girrbach - dostawca technologii CAD/CAM;
 • Dürr Dental – elementy wyposażenia gabinetów stomatologicznych;
 • LAKO - polski producent elementów oświetlenia do gabinetów stomatologicznych;
 • W&H Poland - producent końcówek oraz precyzyjnych urządzeń stomatologicznych.

Organizator Dni Targowych

Stern Weber Polska od 30 lat zajmuje się sprzedażą unitów dentystycznych (ponad 10 tys. sprzedanych unitów w historii firmy), a także aparatów RTG, autoklawów oraz wszelkich elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych.

W portfolio firmy można znaleźć urządzenia włoskiej grupy Cefla, która jest producentem unitów takich marek jak Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom oraz NewTom czy MyRay w obszarze radiologii, a także mikroskopy Carl Zeiss.

Firmę tworzy ponad 150 autoryzowanych serwisantów w całej Polsce oraz zespół kilkudziesięciu ekspertów, którzy służą doradztwem nie tylko w obszarze doboru sprzętu czy jego konserwacji, ale również finansowania inwestycji, projektów gabinetów oraz testów specjalistycznych aparatów RTG.