PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Jabłonowo Pomorskie poszukują świadczeniodawcy w zakresie opieki stomatologicznej

ms
01-12-2020, 08:34
Jabłonowo Pomorskie poszukują świadczeniodawcy w zakresie opieki stomatologicznej Urząd Gminy Jabłonowo Pomorskie (źródło: Google Maps)
Miasto i gmina Jabłonowo Pomorskie chce nawiązać współpracę z lekarzem dentystą, który podjąłby się świadczenia usług stomatologicznych na terenie gminy (docelowo w ramach kontraktu z NFZ).

Zainteresowanym Jabłonowo Pomorskie oferuje mieszkanie z zasobów gminy o pow. 59,70 mkw. przy ul. gen. Sikorskiego oraz lokal użytkowy do wykorzystania na gabinet stomatologiczny położony w Jabłonowie Pom. przy ul. Grudziądzkiej, o pow. 79 mkw.

Miasto i gmina Jabłonowo Pomorskie liczy ok. 9,5 tys. mieszkańców. Na terenie gminy funkcjonują dwa gabinety stomatologiczne, które świadczą usługi wyłącznie odpłatnie, w związku z czym coraz bardziej konieczne staje się zawarcie umowy z NFZ na świadczenie usług stomatologicznych dla okolicznych mieszkańców  - uważają władze terenowe.

Przemysław Górski, burmistrz miasta i gminy gwarantuje wszelką możliwą pomoc i wsparcie niezbędne do rozpoczęcia działalności.

Kontakt: Urząd Miasta i Gminy, ul. Główna 28, 87-330 Jabłonowo Pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 48 56 69 76 800, mail: sekretariat@jablonowopomorskie.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkurs  

POLECAMY W SERWISACH