PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Grupa stomatologiczna funduszu THC powiększona tym razem o Stomatologię Bez Bólu

Autor: miro • Źródło: ms
07-06-2021, 11:41
Grupa stomatologiczna funduszu THC powiększona tym razem o Stomatologię Bez Bólu Przedstawiciele THC i SBB po podpisaniu umowy (fot. archiwum)
Do budowanej grupy stomatologicznej przez fundusz private equity THC dołączyło centrum stomatologiczne „Stomatologia Bez Bólu” w Jeleniej Górze. To piąta inwestycja Funduszu w segmencie usług stomatologicznych. Grupa stomatologiczna THC liczy obecnie 33 gabinety w 7 lokalizacjach.
  • Dzięki dołączeniu do grupy stomatologicznej THC, będę mogła skupić się na medycznych aspektach pracy, a rozwój i jakość, które stawiam na pierwszym miejscu, przekażę w ręce specjalistów z Funduszu – mówi lek. stom. Magdalena Żywicka M.Sc., założycielka, członek zarządu i dyrektor medyczny Stomatologii Bez Bólu (SBB).
  • Niewątpliwym atutem SBB jest założycielka Magdalena Żywicka i jej bardzo solidne umocowanie w świecie stomatologii. SBB to nasza piąta i na pewno nie ostatnia akwizycja – mówi Jacek Przybył, Principal Tar Heel Capital.

Wcześniej do grupy stomatologicznej THC dołączyły:
- Centrum Estetique w Polanicy-Zdroju,
- Galeria Uśmiechu w Krakowie,
- Tulident we Wrocławiu
- DenticaCenter z centrami w Raciborzu, Rybniku i Wodzisławiu Śląskim.

Pozycja SBB w branży  

Stomatologia Bez Bólu (SBB) w Jeleniej Górze szczególnie aktywna jest w obszarze stomatologii cyfrowej. To jedna z najnowocześniej zorganizowanych placówek. Wysokie kompetencje medyczne poparte są własnymi badaniami na temat rozpoznawania potrzeb terapeutycznych pacjentów. Badania te umożliwiają skuteczne dopasowanie oferty leczniczej do oczekiwań pacjentów.

Na infrastrukturę SBB składa się sześć kompleksowo wyposażonych gabinetów. Zespół kliniki tworzy 37 osób, świadczących usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki, implantologii oraz chirurgii.

Dlaczego SBB wybrała THC

- Połączenie mojego doświadczenia medycznego z biznesowym Funduszu, uważam za naturalny krok w rozwoju „Stomatologii Bez Bólu”. Wybrałam THC jako partnera ze względu na strategię rozwoju grupy. Wizja ekspansji przy zachowaniu dotychczasowej misji i wizji SBB to kierunek inny, niż bezduszna konsolidacja. Model zaproponowany przez Fundusz jest zdecydowanie bardziej mi bliższy i zachowujący wszystko na co pracowałam 35 lat. Dzięki dołączeniu do grupy stomatologicznej, będę mogła skupić się na medycznych aspektach pracy, a rozwój i jakość, które stawiam na pierwszym miejscu, przekażę w ręce THC. To duża ulga mieć partnera, który rozumie rynek stomatologiczny i który wspiera nas biznesowo – mówi lek. stom. Magdalena Żywicka M.Sc., założycielka, członek zarządu i dyrektor medyczny SBB.

SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   sieć gabinetów stomatologicznych   THC  

POLECAMY W SERWISACH