Realizowane świadczenia w Centrum Uśmiechu: leczenie kanałowe zębów z wykorzystanie mikroskopu cyfrowego, leczenie chorób błon śluzowych jamy ustnej, implantologia i chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, uzupełnianie zębów bez konieczności szlifowania zębów sąsiednich, ortodoncja, protetyka, radiologia cyfrowa w pełnym zakresie: 
zdjęcie pantomograficzne,
tomografia komputerowa szczęk,
zdjęcia cefalometryczne (tele rtg),
zdjęcia zatok i stawów skroniowo-żuchwowych,
radiowizjografia (cyfrowe zdjęcia zębowe),

- O atrakcyjności  branży stomatologiczności decyduje skala rynku - wydatki na opiekę dentystyczną osiągnęły w 2019 r. wartość ponad 12 mld zł. Polacy są przyzwyczajeni, że za usługi stomatologiczne płacą z własnej kieszeni. Aż 40 proc. prywatnych wydatków na opiekę medyczną w kraju to właśnie koszty związane ze świadczeniami stomatologicznymi – mówi Joanna Szyman, wiceprezes zarządu Upper Finance.

W realizowanej transakcji przejęcia to właśnie firma doradcza Upper Finance wspierała właściciela lecznic Centrum Uśmiechu. Proces ten obejmował m.in. audyt działalności operacyjnej wraz z oceną potencjału rozwoju, przygotowanie propozycji inwestycyjnej, proces ofertowy, przygotowanie do procesu due diligence, a następnie wsparcie w negocjacjach końcowych z inwestorem oraz pomoc w przygotowaniu umów inwestycyjnych i zamknięciu transakcji.

Grupa Upper Finance jest niezależną, polską firmą doradztwa kapitałowego, strategicznego i operacyjnego działającą na polskim rynku od 2007 r.

Z kolei doradztwo prawne i podatkowe w związku z transakcją właścicielowi klinik zapewniła Kancelaria Ożóg Tomczykowski. To niezależna polska kancelaria, która dzięki aktywnej działalności i profesjonalnej obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorstw zajmuje czołową pozycję na rynku doradztwa prawnego i podatkowego.

Czytaj także:
Konsolidacja branży stomatologicznej nabiera tempa
Lux Med z kolejną przychodnią stomatologiczną