PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Grażyna Grabowska, prezes zarządu Targi w Krakowie: z EXPO nie zrobimy basenu ani lodowiska

Mirosław Stańczyk
07-03-2014, 08:12
Nowoczesny kompleks kongresowo - wystawienniczy EXPO Kraków otworzy podwoje przed uczestnikami Krakdent dokładnie za rok. Tegoroczne targi odbywają się jeszcze w starym anturażu.

infoDENT24.pl: Jakie wymogi zgłaszają wobec organizatorów firmy obecne na targach, chodzi o prośby, o których kilka lat temu nie było jeszcze mowy?

Grażyna Grabowska: Praktycznie od pierwszej edycji Targów stale monitorujemy potrzeby naszych wystawców. Wsłuchujemy się w ich uwagi. Zawsze pozostawaliśmy otwarci na wszelkie sugestie i dzięki temu zapracowaliśmy na zaufanie naszych partnerów. To dzięki takiemu właśnie podejściu organizujemy 22. już edycję KRAKDENTU i z każdym rokiem mamy coraz więcej chętnych, aby się wystawiać.
Internet na stoiskach to norma od kilku lat. Dzisiaj lekarze przyjeżdżają na targi także po wiedzę, więc umożliwiamy naszym klientom organizację szkoleń i prezentacji, zapewniając im miejsce i warunki techniczne. Dbamy też o wysoką frekwencję zwiedzających, budując bogaty program imprez towarzyszących.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH