PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Grażyna Grabowska: KRAKDENT 2014? Porozmawiajmy też o KRAKDENT 2015

Autor: Mirosław Stańczyk • Źródło: miro
27-12-2013, 09:29
Grażyna Grabowska: KRAKDENT 2014? Porozmawiajmy też o KRAKDENT 2015 Grażyna Grabowska: KRAKDENT 2014? Porozmawiajmy też o KRAKDENT 2015 (Fot. archiwum prywatne)
Można powiedzieć, że KRAKDENT 2014 to impreza, która będzie kończyła pewien etap, gdyż koleje odbędą się już w nowym miejscu. Targi w Krakowie finalizują właśnie budowę kompleksu wystawienniczego EXPO Kraków. Powstał on w pobliżu obecnej siedziby firmy, przy ulicy Centralnej w Krakowie. O nowej ofercie dla branży stomatologicznej rozmawia z infoDENT24.pl Grażyna Grabowska, prezes zarządu Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowe EXPO Kraków stanie się największym, wielofunkcyjnym tego typu obiektem w regionie. Użytkownicy będą mieli do dyspozycji 13 tys. mkw. Kompleks obejmuje dwie hale o łącznej powierzchni 9 tys. mkw., 12 klimatyzowanych sal konferencyjnych, ponad 700 miejsc parkingowych.

Mirosław Stańczyk infoDENT24.pl: Nowe możliwości, to zarazem nowe wyzwania, jeśli coś jest większe, to wymaga kreowania planów rozwoju, czy Targi w Krakowie mają takie plany i na czym one będą polegać?

Grażyna Grabowska, prezes zarządu Targi w Krakowie Sp. z o.o.: Od początku istnienia firmy Targi w Krakowie realizujemy założony plan. Organizujemy niepowtarzalne imprezy targowe, które z małych wydarzeń rozwinęły się do poziomu najważniejszych na polskim rynku w swoich branżach, o renomie i oddziaływaniu w wymiarze europejskim.

Należymy do ścisłej czołówki polskiej branży wystawienniczej i właśnie realizujemy historyczną inwestycję, która pozwoli nam stać się jednym z najważniejszych ośrodków wystawienniczych w tej części Europy.

Na pewno będziemy proponować nowe imprezy targowe, takie jak np. Targi Mobile IT - dedykowane rozwiązaniom teleinformatycznym, ale też będziemy chcieli rozwinąć nasze flagowe wydarzenia: KRAKDENT i Targi Książki. Na pewno w nowym obiekcie zrealizujemy więcej, niż do tej pory, kongresów i międzynarodowych konferencji. Obiekt będzie również udostępniany innym organizatorom - już teraz cieszy się on ogromnym zainteresowaniem.

infoDENT24.pl: Czy wraz z nową infrastrukturą poszerzy się również oferta Targów w Krakowie (sympozja, szkolenia, kongresy)?

Grażyna Grabowska: Kalendarz naszych spotkań jest stale wzbogacany. Nowy obiekt da nam jeszcze większe możliwości. Zorganizujemy w nim nie tylko targi, kongresy i konferencje, ale także koncerty, festiwale, spektakle teatralne, pokazy mody, zawody sportowe, czy bale i wystawne bankiety.

Ciągle otrzymujemy zapytania dotyczące możliwości organizacji różnych wydarzeń, w tym sympozjów, szkoleń i kongresów. Doskonała infrastruktura EXPO Kraków i magia miasta - ulubionego celu turystyki biznesowej - to dwa niepodważalne atuty, dzięki którym nadchodzący rok może być najlepszym z dotychczasowych w historii naszej działalności.

infoDENT24.pl: Co nowoczesny obiekt oznaczać będzie dla uczestników kolejnych imprez targowych? Może nowe możliwości prezentacji oferty gościom targów?

Grażyna Grabowska: Przede wszystkim większy komfort uczestnictwa w organizowanych przez nas imprezach wystawienniczo - targowych oraz ich szerszą ofertę. Targi będą mogły być większe, wystawcy nie będą musieli ograniczać swojej powierzchni, a zwiedzający tłoczyć się w alejkach.

Udostępnimy naszym gościom zespół klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych (pozwalających na dowolną aranżację), kilka pokojów spotkań, przestronne lobby i restaurację. Dzięki dużej przestrzeni wokół EXPO możliwa będzie także ekspozycja zewnętrzna.

SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Grażyna Grabowska   Targi w Krakowie  

POLECAMY W SERWISACH