PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Główny Inspektorat Sanitarny Partnerem Instytucjonalnym XII EKG

Autor: miro • Źródło: ms
01-09-2020, 08:18
Główny Inspektorat Sanitarny Partnerem Instytucjonalnym XII EKG Europejski Kongres Gospodarczy
Rozpoczyna się, organizowany przez PTWP, wydawcę infoDENT24.pl XII Europejski Kongres Gospodarczy (2 - 4 września w Katowicach).

Wśród kilkudziesięciu sesji tematycznych jest także traktująca o znaczeniu sprawnie funkcjonującego systemu opieki zdrowotnej dla gospodarki. Jak kwestie finansowania opieki zdrowotnej weryfikuje pandemia? Odmrażanie ochrony zdrowia – trudne doświadczenie. Bezpieczeństwo lekowe - kraju – nowe podejście? Nie tylko telemedycyna, czyli oblicza cyfrowej rewolucji w medycynie – od aplikacji w smartfonie do sztucznej inteligencji.

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) jest szerokim i otwartym forum wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju.

XII edycja EEC, organizowana w szczególnych okolicznościach pandemii COVID-19, odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Zakres tematyczny wrześniowego, trzydniowego Kongresu jest różnorodny i obfity pozwalający mierzyć się z najważniejszymi wyzwaniami współczesności – także tymi, których wagi nie anulowały bieżące problemy mające źródło w pandemii.

Wyjątkowy charakter Kongresu wynikać będzie nie tylko z możliwości przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, ale także z szerszego wymiaru wydarzenia – stacjonarne sesje EEC transmitowane będą online. Udział stacjonarny jak i online możliwy jest po rejestracji na stronie: eecpoland.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
infoDENT24.pl   PTWP  

POLECAMY W SERWISACH