PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Getin Bank w niebieskim specjalnie dla lekarzy dentystów

Mirosław Stańczyk
03-10-2013, 10:32
Getin Bank w niebieskim specjalnie dla lekarzy dentystów Marcin Żak, dyrektor Sieci Doradców Mobilnych w Pionie Klienta Firmowego Getin Banku
Niebieskie kolory Getin Banku to ukłon w stronę wybranej grupy klientów, jakimi są lekarze, w tym lekarze dentyści. O specjalnej ofercie dla medyków pracujących w branży stomatologicznej w rozmowie z infoDENT24.pl opowiada Marcin Żak, dyrektor Sieci Doradców Mobilnych w Pionie Klienta Firmowego Getin Banku.
infoDENT24.pl: Czy wizualizacja oferty dla lekarzy (m.in. kolor niebieski) jest pomysłem na odróżnienie jej od innych produktów banku?

Marcin Żak: Materiały dotyczące oferty firmowej mają oznaczenie niebieskie. Zieleń jest kolorem sieci detalicznej Getin Banku.
To co nas odróżnia od innych banków i instytucji finansujących to kompleksowe podejście. Wszystko co dotyczy finansów, ubezpieczeń klienci mogą zrealizować podczas jednego spotkania z doradcą.
Od dzisiaj koniec z doradcą od samochodu, doradcą od kredytu firmowego, doradcą od konta, doradcą od karty, doradcą od terminala POS, doradcą od leasingu. Dość z traceniem czasu dla kolejnego doradcę i opowiadania o tym samym gdy tymczasem pacjenci czekają. To proste

infoDENT24.pl: Czym, poza kolorami, ma przykuć uwagę lekarzy dentystów Getin Bank?

Marcin Żak: W ramach oferty dla lekarzy dentystów Getin Bank umożliwia refinansowanie zakupu sprzętu medycznego, samochodu osobowego, obsługę płatności terminalami POS, finansowe bieżące potrzeby związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.
Oferowane przez nas kredyty, zarówno inwestycyjne jak i obrotowe, udzielane są w ramach uproszczonej procedury kredytowej.
Kredyt inwestycyjny „Przyjazna Inwestycja" umożliwia klientom sfinansowanie lub refinansowanie zakupu sprzętu medycznego oraz wyposażenia gabinetów do kwoty 250 tys. zł z maksymalnym okresem kredytowania do 84 miesięcy.
Jako źródło finansowania bieżącego oferujemy kredyty obrotowe do 300 tys. zł, które mogą być udzielane jako kredyty spłacane w ratach lub kredyty w rachunku bieżącym, wówczas spłata następuję z każdego wpływu na rachunek. Kredyty w rachunku bieżącym są kredytami odnawialnymi.
W procedurze uproszczonej zdolność kredytową liczymy w oparciu o oświadczenie o uzyskiwanych przychodach i dochodach. W ramach uproszczonej procedury możemy udzielić łącznego finansowania nawet do kwoty 550 tys. zł.
Jednocześnie lekarz może skorzystać z kredytu samochodowego lub na zakup terminalu POS. Okres kredytowania dla samochodów nowych wynosi nawet 120 miesięcy, a dla samochodów używanych - 96 miesięcy.

infoDENT24.pl: Na czym ma polegać obsługa płatności terminalami POS (tradycyjnie na tym rynku funkcjonują wyspecjalizowane firmy i to z nimi podpisywane są umowy). Czy oferta w Państwa scenariuszu różni się czymś od standardowych rozwiązań.

Marcin Żak: Jako bank oferujemy możliwość realizacji płatności kartami płatniczymi pacjentów w gabinetach czy miejscach praktyki lekarskiej. Nasza oferta jest rynkowa.

infoDENT24.pl: Kredyt w formule do 300 tys. zł lub maksimum 25 proc. przychodów ze sprzedaży w ciągu roku, czy obowiązuje kwota mniejsza z tych dwóch, a wybierają ją klienci?

SŁOWA KLUCZOWE
kredyty   Getin Bank   Marcin Żak  

POLECAMY W SERWISACH