PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Firma Henry Schein wyróżniona za dokonania w okresie pandemii koronaiwrusa

ms
28-09-2020, 12:58
Firma Henry Schein wyróżniona za dokonania w okresie pandemii koronaiwrusa Obecna na polskim rynku spółka Henry Schein wyróżniona przez magazyn Fortune.
Firma Henry Schein wyróżniona została na liście „Change the World” magazynu FORTUNE za rolę, jaką odegrała w tworzeniu sieci dostaw, mającej na celu ratowanie życia poprzez wzmacnianie globalnego łańcucha zaopatrzenia w środki ochrony zdrowia w dobie pandemii.

Partnerstwo PSCN, której współzałożycielem jest firma Henry Schein, jest publiczno-prywatną inicjatywą, która łączy sektor prywatny i organizacje światowe – w tym Światową Organizację Zdrowia, Światowe Forum Ekonomiczne, Światowy Program Żywnościowy ONZ, Bank Światowy, Amerykańskie Centrum Zwalczania Chorób, UNICEF oraz około 60. producentów i dostawców usług zdrowotnych.

Od momentu powstania PSCN firma Henry Schein intensywnie pracuje nad stworzeniem platformy wymiany danych, widoczności na rynku i koordynacji operacyjnej dla produktów ochrony zdrowia, aby skuteczniej dopasować globalną podaż do globalnego popytu.

- Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni na liście „Change the World” magazynu FORTUNE – powiedział Stanley M. Bergman, Chairman of the Board i Chief Executive Officer w Henry Schein. Dodał on: od momentu powstania w 1932 r. firma Henry Schein kierowała się przekonaniem, że możemy połączyć nasze siły, jako firmy, z potrzebami społeczeństwa, aby dokonać pozytywnych zmian. Dzięki sieci łańcucha dostaw w czasie pandemii mieliśmy okazję współpracować z liderami ze wszystkich sektorów, aby pomóc stworzyć bezpieczniejszy świat dzięki skuteczniejszej gotowości i reagowaniu na wypadek pandemii.

Od początku pandemii COVID-19 pod koniec 2019 r. PSCN odgrywa aktywną rolę w opracowywaniu strategicznych narzędzi służących wzmocnieniu łańcucha dostaw, w tym orzecznictwa, zamówień i zaleceń dotyczących produktów. Długotrwałe przywództwo firmy Henry Schein w PSCN umożliwiło firmie wykorzystanie wiedzy w odpowiedzi na pandemię COVID-19, a w szczególności propagowanie i rozpowszechnianie wytycznych dotyczących właściwego stosowania środków ochrony indywidualnej (ŚOI) w celu promowania rozsądnego ich stosowania. Współpraca firmy z partnerami w ramach PSCN wzmacnia zaangażowanie firmy Henry Schein w partnerstwo publiczno-prywatne jako sposób na rozwiązanie złożonych problemów społecznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Henry Schein   COVID-19  

POLECAMY W SERWISACH