PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Finałowa Gala TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne już 25 października

Guarana PR
18-10-2013, 15:27
Finałowa Gala TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne już 25 października Finałowa Gala TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne już 25 października (Fot. Dental Depot Wasio)
Przez 11 miesięcy, 11 gabinetów z całej Polski rywalizowało w konkursie TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne – plebiscycie, który nagradza najlepiej zaprojektowane wnętrza placówek stomatologicznych. Zwycięzców poznamy 25 października podczas finałowej Gali TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie.
W tym roku nagrody gabinetom zostaną przyznane, aż w 3 kategoriach: nagroda jury, nagroda czytelników miesięcznika „Dobre Wnętrze" i po raz pierwszy - nagroda INSPIRATION - dla gabinetu, który szczególnie wyróżnił się w minionym roku w edukacji pacjentów.

- Co roku w konkursie widzimy coraz lepiej zaprojektowane i wyposażone gabinety stomatologiczne, a co najważniejsze gabinety przestają być klonami. Właściciele ośrodków stomatologicznych stawiają na indywidualizm, szukają pomysłów na wnętrze za granicą, korzystają z najnowszych trendów, do pomocy zatrudniają architektów i dekoratorów, sięgają po światowy design. Co bardzo ważne, nie tworzą już tylko ładnych klinik, ale przede wszystkim wnętrza funkcjonalne. Design zaczął spełniać określoną rolę. Stał się atrakcyjnym opakowaniem bardzo wysokiej jakości leczenia i coraz nowocześniejszej technologii jaką dysponują gabinety - podsumowuje III edycję konkursu jurorka Małgorzata Wasio-Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio.

O tym, kto zwyciężył 3 października zadecydowało jury, składające się z przedstawicieli Dental Depot Wasio, Biomet3i, magazynu Dobre Wnętrze, Dental Tribune International, projektantów Almi Decor i przedstawicieli Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS).

Nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne przyznawane są po raz trzeci. Wśród nominowanych do nagrody znalazły się w tym roku: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Elżbieta Sujka z Olsztyna, SILVER DENTAL CLINIC z Piaseczna, Face-Clinic NZOZ Centrum Leczenia Wad Zgryzu z Warszawy, Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna z Katowic, Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Izabela i Andrzej Sokołowscy z Olsztyna, NZOZ Centrum Stomatologiczne Euro Dent lek. stom. Paweł Andres z Gdańska, Smile Makers - Praktyka Dentystyczna Beata Szwarc i Paweł Cichosz w Warszawie, Gabinet Stomatologia Estetyczna drwyszkowski.pl z Gdyni, Dental Salon z Wrocławia, Gabinet Dentystyczny Albadent z Rzeszowa, Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL w Radomiu. Celem konkursu jest promocja zarówno standardów polskiej stomatologii i implantologii, jak również samych gabinetów.

Galę 25 października poprowadzi Tomasz Kammel. Motywem przewodnim wydarzenia będą lata 20-te oraz film „Wielki Gatsby" w reżyserii Baza Luhrmanna. Specjalnie na jeden wieczór krakowski teatr zostanie zamieniony w miejsce pełne wizualnych, tanecznych i muzycznych atrakcji zainspirowanych klasyczną powieścią Francisa Scotta Fitzgeralda.

Organizatorem konkursu są: Dental Depot Wasio, Biomet3i oraz magazyn Dobre Wnętrze. Pomysłodawcy projektu już teraz zapowiadają IV edycję TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne, która odbędzie się pod hasłem „Innowacja i technologia".

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH