• Europejskie Towarzystwo Endodontyczne rozpoczęło współpracę z firmami EdgeEndo oraz Henry Schein  
  • EdgeEndo zostanie platynowym sponsorem kongresów ESE w latach 2023 - 2025 

EdgeEndo platynowym sponsorem kongresów ESE

W ramach współpracy z Europejskim Towarzystwem Endodontycznym  firma EdgeEndo zostanie platynowym sponsorem kongresów ESE w latach 2023 - 2025 i będzie wspierać jesienne spotkanie Towarzystwa w 2023 r.

Podczas kongresu ESE 2023, który odbędzie się 6 - 9 września 2023 r. w Helsinkach, firma zaoferuje serię wykładów skupiających się na naukowym i klinicznym potwierdzeniu skuteczności rozwiązań, wspieranych przez światowych liderów myśli w segmencie endodontycznym.

- Dla EdgeEndo partnerstwo z ESE pomoże nam rozszerzyć wsparcie edukacyjne dla klinicystów i zrzeszonych społeczności endodontycznych w całej Europie. Jesteśmy zachwyceni współpracą z ESE przez następne lata – mówi dr Charles J. Goodis, endodonta, założyciel i dyrektor generalny EdgeEndo.

Henry Schein dofinansuje Europejskie Towarzystwo Endodontyczne  

- Cieszymy się, że umacniamy nasze relacje z ESE, aby jeszcze bardziej podkreślić nasze głębokie zaangażowanie w dostarczanie najnowocześniejszych produktów i usług opieki zdrowotnej – w tym edukacji – co pomoże dentystom zapewnić wysokiej jakości opiekę nad pacjentem i zwiększyć efektywność zarządzania gabinetem”, Paolo Zanetti, wiceprezes i dyrektor generalny działu endodontyki w firmie Henry Schein.