PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

enel-med stawia na stomatologię

Autor: miro • Źródło: ms
30-09-2021, 08:28
enel-med stawia na stomatologię emel - med - oddział Promenada (foto: archiwum)
enel-med poinformował, że w perspektywie kolejnych lat zakłada rozwój niezależnie funkcjonujących od przychodni enel-med specjalistycznych klinik stomatologicznych. Uruchomienie pierwszej takiej kliniki planowane jest na 2022 r.

Spółka podała także, że wobec stałego wzrostu rynku prywatnych usług medycznych i rosnących przychodów w obszarze stomatologii w II półroczu 2021 r. planowana jest modernizacja dwóch oddziałów enel-med.

W oddziale Zacisze została już uruchomiona klinika stomatologiczna z ofertą chirurgii stomatologicznej jednego dnia. Pisaliśmy o tym w materiale Centrum stomatologiczne enel-med wysoko zawiesiło poprzeczkę

Natomiast w oddziale łódzkim Manufaktura do dyspozycji pacjentów zostaną oddane kolejne dwa gabinety stomatologiczne - podano.

Enel-Med zanotował w I połowie 2021 r. 215,3 mln zł przychodów wobec 196,1 mln zł rok wcześniej. Zysk z działalności operacyjnej sięgnął 151 tys. zł w stosunku do 7,5 mln zł przed rokiem, a strata netto wyniosła 152 tys. zł wobec 2,3 mln zł rok wcześniej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH