Przekierowanie pacjenta do specjalistycznego Centrum stomatologii enel-med na warszawskim Zaciszu, jest optymalnym rozwiązaniem dla gabinetu i pacjenta.

Współpraca między enel-med a gabinetem oparta na umowie, jest przejrzysta. Pacjent po zrealizowanych zabiegach w narkozie, wraca do macierzystego gabinetu na dalsze leczenie, otrzymuje wypis z dokumentacji medycznej do własnej wiadomości.

Największą grupą podopiecznych enel – med na Zaciszu są dzieci, z mnogimi ubytkami i stanami zapalnymi. Nie tylko ich, ale każdego pacjenta, otacza się tam specjalistyczną opieką, w taki sposób, aby najbardziej skomplikowane leczenie stomatologiczne nie powodowało traumy w przyszłości.

Enel – med na warszawskim Zaciszu na tle innych placówek stomatologicznych wyróżnia się nie tylko wyspecjalizowanym zespołem anestezjologicznym i dentystycznym, poziomem leczenia, ale w pełni wyposażoną, nowoczesną salą wybudzeń.

- Zabiegi stomatologiczne przeprowadzone bez traumy i bólu są obecnie priorytetem każdego dentysty, chcącego zapewnić nie tylko komfort, ale i kompleksowe leczenie swojemu podopiecznemu. Wspólny cel specjalistów jest więc oczywisty. Nie bójmy się współpracy w tym obszarze, szczególnie jeśli opiera się ona na przejrzystych warunkach i prowadzi do odzyskania pełnego zdrowia jamy ustnej Polaków - mówi Beata Krakowska dyrektor stomatologii i medycyny estetycznej enel-med.

Więcej informacji na temat systemu skierowań i sposobu rozliczenia, można uzyskać kontaktując się:
katarzyna.borkowska1@enel.pl
tel.: 531 441 188