PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Enel med ma propozycję dla gabinetów stomatologicznych. Chodzi o pacjentów leczonych w narkozie

Autor: miro • Źródło: infoDENT24.pl
16-09-2022, 08:31
Enel med ma propozycję dla gabinetów stomatologicznych. Chodzi o pacjentów leczonych w narkozie Enel - med na warszawskim Zaciszu
Skomplikowane zabiegi chirurgiczne, pacjenci z niepełnosprawnościami, dentofobia - to tylko niektóre ze wskazań do leczenia w znieczuleniu ogólnym. W takich sytuacjach dentyści nie powinni bezradnie rozkładać rąk. Mogą, a nawet są zobowiązani do skierowania pacjenta ze wskazaniem do leczenia w narkozie tam gdzie będzie udzielona mu fachowa pomoc. Enel – med proponuje w tym zakresie gabinetom stomatologicznym współpracę.

Przekierowanie pacjenta do specjalistycznego Centrum stomatologii enel-med na warszawskim Zaciszu, jest optymalnym rozwiązaniem dla gabinetu i pacjenta.

Współpraca między enel-med a gabinetem oparta na umowie, jest przejrzysta. Pacjent po zrealizowanych zabiegach w narkozie, wraca do macierzystego gabinetu na dalsze leczenie, otrzymuje wypis z dokumentacji medycznej do własnej wiadomości.

Największą grupą podopiecznych enel – med na Zaciszu są dzieci, z mnogimi ubytkami i stanami zapalnymi. Nie tylko ich, ale każdego pacjenta, otacza się tam specjalistyczną opieką, w taki sposób, aby najbardziej skomplikowane leczenie stomatologiczne nie powodowało traumy w przyszłości.

Enel – med na warszawskim Zaciszu na tle innych placówek stomatologicznych wyróżnia się nie tylko wyspecjalizowanym zespołem anestezjologicznym i dentystycznym, poziomem leczenia, ale w pełni wyposażoną, nowoczesną salą wybudzeń.

- Zabiegi stomatologiczne przeprowadzone bez traumy i bólu są obecnie priorytetem każdego dentysty, chcącego zapewnić nie tylko komfort, ale i kompleksowe leczenie swojemu podopiecznemu. Wspólny cel specjalistów jest więc oczywisty. Nie bójmy się współpracy w tym obszarze, szczególnie jeśli opiera się ona na przejrzystych warunkach i prowadzi do odzyskania pełnego zdrowia jamy ustnej Polaków - mówi Beata Krakowska dyrektor stomatologii i medycyny estetycznej enel-med.

Więcej informacji na temat systemu skierowań i sposobu rozliczenia, można uzyskać kontaktując się:
katarzyna.borkowska1@enel.pl
tel.: 531 441 188

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   pacjent   ENEL-MED   znieczulenie ogólne  

POLECAMY W SERWISACH